Wpis z mikrobloga

@Letoo: gnije z plebsa XD

dla ciebie fiilm ma być idealnym odwzorowaniem rzeczywistości bez fantazji? bez dozy absurdu? do tego to jest kino sci-fi tłuku, na podstawie komiiksu. wracaj ogłądać jakieś plebsowate filmy, które są tekturowe wizualnie i są bez polotu.

ludzie, którzy dopatrują się w filmach jakiś drobnych potknięć i drobnych luk w fabule to ludzie tego samego pokroju, co ci, którzy uważają, że dobra muzyka to taka, która ma
@Letoo:

Jestem maniakiem sf i fantastyk


no właśnie, takim powinno się zakazać wydawać publicznie opinie na temat kina XD

ale jeśli twoim zdaniem sf = absurd, brak logiki i spójności


nic takiego nie wynika z tego co napisałem, odniosłem się ogólnie do kina, do sztuki.

w snowpiercerze nie zauważyłem szczególnego braku logiki i spójności, film był dosyć prosty i wszystko było dosyć dobrze wyjaśnione. natomiast był absurdalny nie tylko ze względu
@Letoo:

.>snowpiercer

.>kino klasy b

XD gniję z wykopka

tak jak mówiłem, samozwańczym i zagorzałym fanom sci-fi i fantastyki zakazać internetu, głównie z tego względu, że podniecacie się totalnym gównem i jesteście bardzo ograniczeni. swoje ograniczenie przypieczętowałeś tym, że nawet nie podejmujesz polemiki