Wpis z mikrobloga

@kiciek: Powinni w takich testach dodawać opcje, że np. "ich sprawa", "osoba zainteresowana decyduje" albo "to nie powinno leżeć w kompetencjach państwa". ! wiem, że na światopogląd. taka luźna sugestyja

No i słowo "legalna", "legalne". Szlag mnie trafia jak ktoś używa tego sformułowania np. w stosunku do marihuany itd.

A ja zostałem centroprawicowcem. :(

Czy tylko ja uważam, że podział na lewicę i prawicę jest bez sensu?
  • Odpowiedz
@kiciek: colego, nie ma czegoś takiego jak centrolewak. Albo jesteś lewakiem albo jesteś uczciwym, porządnym, uprzejmym, przystojnym, interesującym, lubianym człowiekiem. Czy da się połączyć kotka i stołek tworząc "kotostołek"? No nie można. Tak również nie powinieneś próbować usprawiedliwiać swojej podłości. Jestem złym człowiekiem. Powinieneś się nawrócić. Otwórz swoje serce na działanie wolnego rynku. Otwórz oczy. Patrz!
  • Odpowiedz
@marianbaczal:Będę walczył o swoją godność. Myślę, że w pewności w swoje słowa zaszedłeś za daleko. Może z twoich ust wydobywa się głos Korwina, może cały jesteś jego głosem, ale słowa są twoje. Zastanów się nad tym co piszesz. Uczciwi ludzie najczęściej są tymi nielubianymi. Nie trzeba być przystojnym, aby być uprzejmym nie-lewakiem.

Nie uważam się za lewaka. Mój wpis oznaczony tagiem #topkek który można też interpretować jako #
  • Odpowiedz