Wpis z mikrobloga

@voroshmitov: Oho, zaraz się zacznie hipsterskie "jestem fajny bo nie jaram się the fappening".

Musicie zrozumieć, że 90% ludzi, którzy te fotki oglądali to nie są żadne stuleje, a po prostu normalni zdrowi faceci, którzy z czystej ciekawości spojrzeli na nagie fotki atrakcyjnej pani znanej z kina. I nic więcej.

Ale oczywiście musicie pokazać jacy to jesteście zajebiści i nie obchodzi Was cała afera! Beka z takich ludzi ;)
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Z czego mam się usprawiedliwiać? Że spojrzałem na fajne młode ciałko Lawrence? ;)

Nie jestem gejem, nie widzę w tym powodu do usprawiedliwiania, bo nic w tym złego ani wstydliwego. Mówię tylko jak jest - czysta ciekawość męska i tyle.
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Bo obrazek to satyra z ludzi, którzy te obrazki wyszukują i pobierają, media są drugorzędne ;) Dlatego się doczepiłem, że zawsze się w takich sytuacjach musi znaleźć grupa ludzi, która chce być fajna i wyśmiewa resztę.

Tak samo było niedawno z IceBucketChallenge, zacna i fajna inicjatywa, ale oczywiście musieli się wychylać krytykanci szukający atencji :)
  • Odpowiedz