Wpis z mikrobloga

@sylvia92: chodziło mi o wypuklenie pozytywnych cech, nie jest dobrym sprzedawca, który odsyła do karty produktu zeby sobie znaleźć "przewagi produktowe", jeśli wiesz co mam na myśli. popatrzcie sobie zresztą jak informacje o produktach są wywietlane w czołowych sklepach
  • Odpowiedz
@sylvia92: nie wiem. obawiam sie, ze nawet nie jestem pewien co to slider. chodzi mi o to, zeby na pierwszy rzut oka klient dostał jakies minimum informacji o tablecie (przekatna, procek, 3 miejsce w benchmarku, ile pamieci itd). Jak pisałem wczesniej, zobacz jak to robia sklepy inne. Wy nie dajecie nawet info jaki system operacyjny toto ma. Osoba, ktore zainteresuje sie czyms takim jak Onda, odpuszcza appla i galaxy, znaczy szuka
  • Odpowiedz
@Jurigag: Mi nie wchodzi o czas ładowania się elementów, tylko odpowiedź serwera. O to kółeczko, które obraca się wolno i nie ma koloru. Może to dlatego, że mirasy blokowały, ale czas był z 3 razy dłuższy niż na mirko i z 20 razy dłuższy niż na YT :P

Teraz jest już lepiej, ale i tak wolniej niż na mirko.

Oczywiście jest to niezależne od programisty (czy raczej webdeva), ale nie każdy
  • Odpowiedz