Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bohun_Zygmund: promocja czego? no rzeczywiście afera z dupy, gdy wszystkie gówniane media pudelkowe o tym piszą, plus od godziny 15 /b/ grzmi od fapania anonów. nie mówiąc już o tym, że stwierdzenie, że jlaw nie jest ładna to typowe #shitwykopsays bo bez przesady, typ urody może się nie podobać, ale dziewczyna jest ogólnie ładna i wpisuje się w schemat piękności ostatnich 100 lat.
@Finsky: do czego fapia? ja nawet nie wiem kto to jest? pewnia jakas #!$%@? z gry o tron wiec nie dziwne ze kucom cisnienie rosnie

no pisza pudelki bo to naczynia polaczone

promocja tego ze najlatwiej wrzucic swoja dola dupe do internetu a potem plakac ze ktos ja zobaczyl a przy okazji w 3 nowych filmach zagrac i jeszcze raz dupe pokazac zeby jeszcze raz wszyscy zobaczyli
@Bohun_Zygmund: przecież to jest #!$%@? z chmury xD bo srajfon wrzuca na iClouda zdjecia przy odpowiednich ustawieniach stamtad anon ma zdjecia.

also wpisz se jennifer lawrence, generalnie jak nie jest sie ignorantem powinno się tę aktorkę znać, może dlatego że wygrała oscara i grała w niezłych filmach xD
@Finsky: po to zeby bylo wiecej fejmu

a po jaki #!$%@? sobie wiadro wody na glowe wylewac? no a widzisz wiekszosc atencjuszy jednak sobie wylala czyli ze ci ktorzy nie wyleli to przegrywy

mysl chlopie mysl teraz beda gazety z 2 tyg o jej dupie gadaly
@Bohun_Zygmund: jest roznica miedzy wylaniem sobie wiadra wody na leb a pokazaniem golego dupska i reszty, bez przesady, to jest totalne odarcie z godnosci, sugerujesz ze dla wiekszego fejmu odarlaby sie z prywatnosci? no #!$%@? to jest jednak mloda aktorka ktora ma kawal zycia przed soba, serio myslisz ze strzelilaby sobe tak w stope? dla fejmu? bez jaj.