Wpis z mikrobloga

Co ten #pkobp to ja nie wiem..

W poniedziałek 25.08 wchodze na konto, patrze że mam 25 zł (I saldo i środki dostpępne - także nie ma obciążeń), myśle sobie, kupie sobie humble bundle w takim razie, no i też tak zrobiłem.

Dzisiaj budzi mnie sms's o treści:

"PKO Bank Polski: Informujemy, iz na rachunku umowy nr [nr konta] w dniu 26.08.2014 wystąpiła zaleglosc w kwocie 24,13 PLN. Prosimy o jej pilne uregulowanie"

Myśle sobie, WTF? przecież miałem 25 zł, 24 przelałem na paypal, o co chodzi?

Wchodze na konto, patrze, a tu #zdupy pojawiły się 2 obciążenia na kwotę 21,99 z 23.08, oraz 2,90 z 24.08.

W poniedziałek jak wchodziłem na konto miałem na +24,76 i brak środków nierozliczonych... ekstra. #superkontogurwo

#coolstorychyba
  • 5
  • Odpowiedz
@Kramarz: to zależy od sklepu. Tylko i wyłącznie. To są w większości transakcje offline i sam miałem nieraz przypadki że po tygodniu dopiero było obciążenie. A z resztą widzisz z jakiego tytułu to obciążenie to powinieneś wyczaić. Za nic Ci na pewno tej kasy nie zabrali.
  • Odpowiedz
@Kramarz: no płacąc paypasem trzeba mieć na uwadze że dzisiejszy stan konta może jutro stopnieć nawet gdy nie wychodzisz z domu :)

mi sie to kiedys mocno przydawalo na stancji jak malo kasy miałem

kupowałem do oporu na koniec miesiąca (do 3 transakcji nie pyta o pin, potem trzeba podać pin - zabezpieczenie antykradzieżowe) no i za 150 złota udawalo mi sie dożyć do 10-go a praktycznie nie ma za to
  • Odpowiedz