Wpis z mikrobloga

ja trafiłem colta od kobity w dobrym stanie, dwa lata już jeżdżę i praktycznie nic nie wkładam w niego oprócz 95 na orlenie ;)
  • Odpowiedz
@Spartacus999: Jak cię stać to nawet i lepiej jak wersja F. Ja sam jako posiadacz "3" mogę polecić właśnie Mazdę. Całe życie Audi ale dupa tam, jak człowiek wsiądzie na Japończyka to ciężko się przestawić. Trzeba tylko o Japończyki dbać bo rdzewieją (zabezpieczać podwozie, nadkola i gdy pojawią się niewielkie ogniska korozji to zaraz naprawiać") a będą dłuuugo służyć.
  • Odpowiedz
@Spartacus999: mazda 323f dobra. ja w tym przedziale miałem daewoo espero z silnikiem 1.6 16V zagazowany oczywiście;) i też w sumie polecam, przez 2 lata większych problemów z nim nie było. auto spore, wygodne, dobrze się prowadzi. tylko wygląda na starsze niż jest no i daewoo to dla niektórych siara.
  • Odpowiedz
@Spartacus999: a tam może źle trafiłeś ;) miałem dawno temu taką megane jako pierwsze auto. zero problemu blaha się trzymała, choć to było dość dawno ;) na pewno bez problemu znajdziesz w pełnej elektryce +klima
  • Odpowiedz