Wpis z mikrobloga

Musze pochwalić #apple za ich serwis. Jak pisałem wcześniej. Nagle przestały mi dzialac niektóre przyciski w bezprzewodowej klawiaturze. No to nic. Na reklamacje. Na reklamacji pytają co sie stało. Mowię ze nagle przestała dzialac spacja i pare jeszcze klawiszy. Jak oglądałem yt. Mowię jakby spacja to rozumiem. Ale nagle inne klawisze tez. Ziomeczek nie powalczył ani nic klawiatury bez baterii. Wcisnal spację, mówi OK. Wymienimy ci na nowa :). Obawiałem sie ze mogliby sprawdzać ja czy nie jest zalana czy cos. Bo z miesiąc temu powiedzmy trochę sobie popila zubrowki. Ale działała dobrze pózniej. A tu nagle potem pech i mówię moze cos wyjść. Ale naszczescie. W 5 minut rzeczowo i bez pieprzenia wymiana na nowa :) duży plus dla nich :) z mojej strony dlatego sie tym dziele :)
  • 12
@dymson: ja mam nadzieje ze moja wytrzyma więcej niz 1,5 roku. Bo jak patrzyłem na hamerykanskim Google. Tez wlasnie te same klawisze przestały wielu osoba dzialac. A ze ja miałem układ hiszpański to jeszcze jeden który odpowiadał za kacenty u mnie, wiec możliwe ze to tez wada fabryczna była. Wiec mam nadzieje ze w tej sie to nie przytrafi :)