Wpis z mikrobloga

Kupiłem #xiaomi #redrice s1 z #aliexpress i przyszedł jakiś trefny :( Nie ma aplikacji updater, nie działa opcja w systemie search nie da się go zrootować przez program vROOT, w systemie mam jakąś gre poker którą nie jestem w stanie odinstalować, wszelkie checkery mówią że nie mam roota a antutu benchmark mówi że spoko mam i wszystkie podzespoły zgadzają się ze specyfikacją, nie mogę wejść do recovery. #!$%@? bym powiedział że sprzedano mi podróbkę ale aparat, procesor, wyświetlacz jest taki jaki powinien być i kupowałem od "HongKong Goldway" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj napisałem do niego ale jeszcze nie odpisał, wieczorem jak wrócę z pracy jebnę mu spór.

Aaaaa i zapomniałem dodać że nie mam jakiejś zdrapki która powinna być podobno na pudełku. Jestem oburzony
  • 9
@Ryboflawina Nie da się go zrootować, bo stockowo jest zrootowany. Tools -> Permissions -> Root Acces.

Grę, podobnie jak wszystkie inne niechciane aplikacje możesz odinstalować/zamrozić korzystając z Titanium Backup.

Jak pisał @graziacz76 sprawdź tą aplikacją oryginalność i spójrz dokładnie na pudełko, nad linkiem www.xiaomi.com powinna być naklejka, na niej - cienki szary pasek, po zdrapaniu którego widać kod. Na stronie xiaomi można sprawdzić ile razy był już wpisywany.