Wpis z mikrobloga

@Jurex: zależy ile amper, ale skoro zasilacz regulowany to zasilać go chcesz zasilaczem? troche masło maślane. Jesli prąd do 5A to bym toroida dawał. a jak więcej to całość jako zas impulsowy już z regulacją
@Jurex: Ja bym dał toroida, kiepska przetwornica może wprowadzić do układu całą masę trudnych do odfiltrowania zakłóceń. Pamiętaj tylko o mostku prostowniczym i baterii kondensatorów.
@robekk1978: 2A Zasilacz zamowiłem 2 tygodnie temu za 20 zł z aliexpress, bo nie mogłem znaleźć taniego trafa. W czwartek kupiłem na allegro za 30 zł używanego toroida, byłem wściekły że tak długo idzie z Chin, a w trackingu pusto.

@Humma: uniwersalny, zasilacz warsztatowy

@wik5: mam zasilacz i toroida
@mk87so0: zwarcia się zrobić nie da, zabezpieczenie działa ok. Termicznego jeszcze nie testowałem bo raptem max 3A z niego brałem. co mnie wkurza (ale to już norma), żeby na alu oszczędzić pchają tam wiatrak który szumi (ale włącza się kiedy potrzeba). Ogólnie jak za 200 zeta, to złego słowa nie powiem, bo wiem ile by to mojej pracy było . Co najwyzej można w ramach DIY prawdziwe duże żebro mu zrobić