Wpis z mikrobloga

dostałem dzisiaj moją #!$%@? casio. http://www.aliexpress.com/item/Men-watch-three-Chronograph-Mens-Watch-EF-527L-1A-black-leather-strap-Waterproof-sports-watch-big/1614058574.html

okazuje sie ze pomimo zapewnien sprzedawcy dwie z 3 malych tarcz sa nie do ruszenia. nie idzie wogole zmienic godziny bo pokretlo nie chodzi a nie chce czyms go podwazać bo porysuje. dodatkowo z boku na pokretle nie ma znaczka edifice a na pasku dla odmiany jest wielki napis CASIO ktorego byc nie powinno. ugram z tego full refound?

wołam @tranc bo wiem że cos tam ugrywał z tymi zegarkami. #aliexpress
  • 26
  • Odpowiedz
@tranc: siedze telefony zamawiam jeszcze dla brata i dla siebie na ostatnią chwile także nie było czasu. to mówisz zeby poszukać instrukcji w necie ? naciskalem wszystko w kazdych kombinacjach i nic. ta mała na godzinie 6stej jest nie do zatrzymania.
  • Odpowiedz
@Lewis00: na filmikach to wyglada tak latwo. koles naciska dolny prawy przycisk i hronograf lata. u mnie nie ma tkaiej opcji. gorny prawy startuje i stopuje w dowolnym momencie glowny duzy sekundnik. natomiast dolny prawy go resetuje. i to tyle z opcji zegarka ;) poza tym zegarek na prawde fajny tylko szkoda że brakuje loka Edifice na pokretle ale jutro bede molestował zółtą kobiete o to pod groźba negatywnego komentarza
  • Odpowiedz