Wpis z mikrobloga

#220ce @BySpeedy

Czy tylko mnie śmieszy ten typek? Kupił niemieckiego grata od chirurga ginekologa, który wypłakał się i wysmarkał w pięć opakowań chusteczek przed sprzedażą, i wrzuca z nim 9001 zdjęć opatrzonych gównoopisami

durr smutno mi, ale lepiej płakać w mercedesie, hehehe


Na dodatek te holenderskie blachy. Do obrazu stereotypowego seby zbierającego truskawki w Niderlandach brakuje nam tylko zdjęć wódeczki i paru postów obrażających Tuska.

#hejtuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@mateusz_ocet: Nie wiem czy wiesz, ten śmieszny typ mieszka w Holandii, więc jakie ma mieć blachy? Polskie? Widocznie lubi merce, bo ma ich dwa a na podwórku ich było kilka. Zarobił na nie, a Ty jesteś chyba zazdrosny. Widać że samochodziki ma zadbane bo widziałem po zdjęciach. Fakt faktem dużo zdjęć i opisy czasami trochę że tak powiem "narcystyczne". Bo jara się swoim mercem aż za bardzo. Dla mnie ma czym,
@mateusz_ocet:

@Unik4t: Macie prawo Panowie mieć swoje zdanie na temat mojego hobby, tak samo mojej osoby, ponieważ faktycznie dużo postów wstawiam odnośnie moich samochodów..

Nie wiem, czy jest sens nabijania się z tego grata.. To mój grat i mi się podoba.. Innego grona odbiorców nie znajdę, jak Mirko. Poza tym kto chce może moje mercedesowe tagi zczarnolistowac, lub mój profil. ;)
@Unik4t:

uuu, zazdrościsz


Behind every time (pol. za każdym razem) xD

@BySpeedy:

Ziomeczku, auto fajne. Jeździłbym. Ale przesadzasz z tą ilością contentu o nim. Nieważne czy piszesz o pogodzie, czy o florze Holandii, zawsze na zdjęciu musi znaleźć się maska z celownikiem.