Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek. Znowu się nie zawiodłam :D Widać szykują jakąś akcje z generałami, bo w mandze tak nie było. Jedite zginął, tutaj żyje. Jedyne co przykre, że na następny trzeba czekać 3 tygodnie bo zapowiedzieli, że odcinki będą wychodzić w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca :( teraz to będzie 6 wrzesień.

Czekać tyle na Mako...

#sailormoon #sailormooncrystal #anime #manga #chinskiebajki
Konata - Kolejny odcinek. Znowu się nie zawiodłam :D Widać szykują jakąś akcje z gene...

źródło: comment_vHMqpNarEX01uwplz4lX6TY4JWXPe0B6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konata: miało i jest. Bardzo wiernie odzwierciedla mangę. To jedyne poważne odstępstwo do tej pory. Może ma w tym jakiś swój cel skoro Naoko chyba pracuję przy tym anime. Może w końcu będzie w stanie opowiedzieć swoją historię, którą miała wcześniej wymyśloną a edytorzy nie pozwalali jej na takie rzeczy 20 lat temu.
  • Odpowiedz
@Konata: jestem pełen podziwu że się tak podniecasz tym przeciętniakiem. Ale dzięki tobie przynajmniej wiem że jest nowy odcinek, który trza odbębnić ;)
  • Odpowiedz
@lmao: wykonanie nie takie złe. Koszmar to był drugi odcinek i mam nadzieję, że to się już więcej nie powtórzy. Słyszałam że mają mały budżet bo zdecydowali się na dystrybucje przez internet a nie normalnie w TV.
  • Odpowiedz
@Konata:

wykonanie nie takie złe


Tła chociażby wołają o pomstę do nieba. Już pomijam CGI... Toei musiało wiedzieć, że cały świat na to czeka. Że i tak na tym zarobią, więc mogli wyłożyć więcej hajsu. Chyba że wyszli z założenia, że cokolwiek zrobią, to się sprzeda. I to jest przykre.

  • Odpowiedz
@lmao: nie będę ukrywała, że liczyłam na coś lepszego. Ale cieszę się z tego co jest i z innego podejścia do całej historii.
  • Odpowiedz
@lmao: @Konata:

Najbardziej o robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę (czyli na odwal, byle było) świadczy ten dziwny sposób emisji. Tak jakby potrzebowali dodatkowego czasu, aby zdążyć zrobić następny odcinek.
  • Odpowiedz