Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: ja pierdzielę, ale przepłaciła... dajcie znać następnym razem na priv jak będziecie chcieli jakąś koszulkę na prezent/imprezę z indywidualnym napisem lub grafą na zyczenie, zrobię ci biały t-shirt b. dobrej jakości z twoim własnym wymyślonym tekstem/wzorem technologią DTG( trwały oddychający druk) w cenie 35-45zł + koszt wysyłki...

mogę zrobić coś więcej, przerabiając twoją twarz na rysynkową i podstawić pod różne szablony, np. Braevaharta (tu cena do indywidualnego ustalenia):
Pobierz odislaw - @Migajaca_dioda: ja pierdzielę, ale przepłaciła... dajcie znać następnym ra...
źródło: comment_o4f2JfoTqvvGyLeyaqkvZh4eEqhDJfw7.jpg
@Zkropkao_Na:

@Fifarafas: kochani, narazie próbuję, za namową znajomyxh( podovno mam fajne pomysły), połącczyć moje hobby - grafikę komputerową i rysunek z pozytecznym, co z tego wyjdzie zobaczymy, opróc gotowych grafik mojego pomysłu, mam tez trochę na koncie zrobionych projektów prywatnych i firmowych, jestem kreatywnym gosciem i wymysle wam grafe na kazda sytuację. Zeby nie spamowac, na priv moge wam podeslac link do mojej skrimniutkiej( narazie) stronki