Wpis z mikrobloga

@suabo: Pokaż? Nie jestem jakimś maniakiem mikro, dziennie pojawia się tysiące wpisów więc nie możesz mnie winić za to, że nie dostrzegłem tam kiedyś igły w stogu siana.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: A ja nie jestem stulejarzem i uważam że kobieta powinna dbać o siebie i wyglądać jak kobieta, a nie jak maciora. No przepraszam ale w wielkim dupsku, 3 szyjach i bębenie jak u sołtysa nie ma nic fajnego. Ba, jeszcze takiej powiedzieć nie możesz żeby przestała żreć i #!$%@?ła biegać, bo wyjdziesz na chama.
  • Odpowiedz
@xEnzo: Najśmieszniejsze jest to,że one wstawiają milion demotywatorów i kwejków w stylu ''facet nie pies na kości nie poleci'',a same pocą się przy monitorze z Chodakowską by zejść do rozmiaru xs i potem lansować się na fb..
  • Odpowiedz
@nomoreregrets: dbanie o siebie dbaniem o siebie też uważam, że należy, ale spotkałam się parę razy z podejściem, że jak kobieta odbiega od ideauf z internetuf czy ma 2 kg nadwagi to już jest paszczur i -10/10 nie ruchałbym.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: Co nie znaczy że masz wrzucać do jednego worka wszystkie niebieskie paski. Są różni ludzie, są różne gusta i guściki. Każda jest fajna z wyjątkiem tych które mają naprawdę widoczną nadwagę. 2kg to jeszcze nie jest katastrofa.
  • Odpowiedz