Wpis z mikrobloga

Jak tam wasz sezon letni? Jak dla mnie super w porównaniu do nikłej wiosny (ngnl tylko mi się jakkolwiek spodobał).

Co oglądacie? Ja upatrzyłem sobie 3 serie:

Sword Art Online 2


Tokyo Ghoul


Zankyou No Terror


  • 16
  • Odpowiedz
@ShaFear: oglądam sao, Zankyou No Terror, akame ga kill, aldnoah zero i przewijam tokyo ghoul, bo większość czasu to czarny pasek na cały ekran, ucinają i zmieniają cały content mangowy no i w 12 odcinkach upchną 80 rozdziałów mangi, mógł być hit a wyszedł shit
  • Odpowiedz
@BlackReven: Do tej pory nie łapie czemu nie mieszać tych dwóch tagów? Jak do #randomanimeshit wrzucamy wszystko co leci związane z m&a to czemu nie anime? Poza tym ktoś mądrze wspominał czemu by nie miało być jednego uniwersalnego tagu żeby niektórzy nie mieli problemu z czarnolisto.
  • Odpowiedz
@BlackReven: @Alkath: @budyniowy_hatifnat:

Zmienione, ostatnio była jakaś dyskusja na temat tagowania, to bałem się nie dać randoma, a tak poza tym to


@jamal013:

Czyli w Tokyo Ghoul ten czarny pasek to po prostu cenzura? Szkoda, bo nie chce mi się czekać na wydanie dvd, powinni zrobić jak z Soul Eaterem - seans nocny. Pewnie zabiorę się za mangę.
  • Odpowiedz
@ShaFear: angielski ofc, jak kiedyś czytałem Blame! to spojrzałem, że jest jakieś tłumaczenie na polski, ale po 2 rozdziałach stwierdziłem, że nic nie rozumiem i wróciłem do angielskiego ;p
  • Odpowiedz
@jamal013: No ja właściwie po polsku to tylko Naruciaka czytam (i Soul Eater - ale od JPFu kolekcjonuję), ale to dlatego, że seria robi się już taka nudna, że przelatuję tylko obrazki, jakoś smutno tak porzucić po 700 rozdziałach xD
  • Odpowiedz
@ShaFear: racja, co się #!$%@? na tej całej wojnie to głowa mała, wszyscy powstają z martwych, w kilka chwil dostają moce, na które inni pracują całe życie... Niech to już się skończy ;p
  • Odpowiedz
@ShaFear:

Akame ga Kill! - fajne, sporo dobrego gore ( ͡° ͜ʖ ͡°), wyraziści, różni bohaterowie, dobra akcja.

Aldnoah.Zero - emocjonujące, często wyniosłe. Ciekawa fabuła, świetna muzyka, choć ostatnio coś seria popada w schemat, mam nadzieję, że to się zmieni. Wada to przeciętne wykonanie postaci (choć to specyficzny styl), ale reszta daje radę.

Ao Haru Ride - bardzo przyjemnie wykonany romans, choć główna bohaterka chwilami irytuje swoją
  • Odpowiedz
@ShaFear: a z wiosny obejrzałem albo mam na ukończeniu:

Black Bullet - zalewany hejtem, ale sporo elementów mi się podobało. Walki, Enju <3, muzyka, wykonanie (choć nie zawsze). Można dzięki temu przetrawić fabularne absurdy.

Bokura wa Minna Kawaisou - dla mnie najlepsza seria sezonu. Wyjątkowo ją polubiłem i marzę o mandze wydawanej w Polsce.

Gokukoku no Brynhildr - to po dłuższej przerwie ukończyłem, ale nie polecam nikomu :D

No Game No
  • Odpowiedz
@lmao: NGNL (teraz zauważyłem, że w skrót można by wcisnąć Evangeliona ^ ^ ), jest warte dokończenia, chociaż strasznie mi się nie podobało progresywne wzrastanie zawartości typu echii, miałem nadzieję na coś poważniejszego po pierwszych odcinkach.
  • Odpowiedz
@ShaFear: Oglądam:

Tokyo Ghoul - ZALEŻY

Aldnoah.Zero - OBOWIĄZKOWO OGLĄDAĆ

Pretty Guardian Sailor Moon Crystal - TAKIE SOBIE

Sengoku Basara: Judge End - DLA FANÓW SERII

Shōnen Hollywood - TYLKO DLA MIŁOŚNIKÓW GATUNKU

Sword Art Online II - TRZYMA POZIOM

Space Dandy 2 - WARTO

Psycho-pass (Re:START) - PORAŻKA

Zankyō no Terror - OBOWIĄZKOWO OGLĄDAĆ
  • Odpowiedz