Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jednobrewy: podstawka starcza na dlugo ale dodatki do tegontypu gier sa zawsze fajne. Wiecej przedmiotow czarow umiejetnosci potworow i lokacji, ciezko to zapsuc ;-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jednobrewy: 60 euro. W idealnym stanie. Widać że gość o to dbał bo używane. Ale karty w koszulkach itp. Dorzucił nawet własnoręcznie zrobiona mate do gry specjalnie pod Mk.
  • Odpowiedz
@Zorak: a nie mozesz sobie kupić po prostu dodatku w wersji ang? Ja w Runeboundzie mam wszystkie pomieszane, połowę dodatków angielskich, połowę polskich, karty też tak bardzo pomieszane( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@gugas: no niby moge ale mam opory przed mieszaniem wersji jezykowych. Teraz juz powoli zaluje ze sie skusilem na wersje pl. Mi osobiscie to nie robi roznicy ale osoba z ktorymi gram bardziej odpowiada wersja pl. Mam nauczke zeby nie kupowqc wiecej polskich wersji gier nie polskich autorow. A gry portalu kupowac juz dodruki a nie pierwsza wersje ;-)
  • Odpowiedz
@Zorak: a, chyba że tak. Ja nie mam problemu z kolei z mieszaniem, no, jeśli chodzi o Runebounda, to i tak większość dodatków nie jest przetłumaczonych. Teraz z kolei poluję na Claustrophobię - grałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@gugas: nie grale ale slyszalem o niej. Sam nie kupilem bo z tego typu gier mam dooma, zombicide i earth reborn wiec juz z tego klimatu gier nie potrzebuje. Imo ciekawszy bylby descent 2ed. Ale to pewnie dlatego ze lubie bardziej zaawansowane i dluzsze gry. Moje niespelnione marzenie to zagrac w twilight imperium na 6-8 doswiadczonych osob.
  • Odpowiedz
@Zorak: Descent jest w pierwszej kolejce do kupna. Chyba po najbliższej wypłacie. Z claustrophobią inna bajka, bo już nie będzie dodruku i zostaje ślepy traf :) Dodatek Midnight do Runebounda kupiłam trafem od jakiejś Węgierki nie znającej angielskiego przez ebaya. :]

A jak Zombiecide? Słyszałam niezłe opinie.
  • Odpowiedz
  • 0
@gugas: mi sie bardzo podoba. Jest to co op i w zasadzie sandbox bo sporo zasad czy dodatkowych regul jest w zasadach scenariusza ktorych jest masa. Tak wiec sa proste szybkie misje jak tez dlugie i trudne wymagajace kombinowania. Figurki super, podstawiwe zasady wyjasnisz w 10 min i mozna grac. Sam 3 razy wspieralem tworcow na kickstarterze. Jednak jesli chodzi o taka ogolna "ciezkosc" gry to nie ma co oszukiwac descent
  • Odpowiedz
@Zorak: myślę też o tym, jak ostatnio byłam w Bardzie (w Krk) to chłopaki mnie strasznie zachęcali do kupna. Tak czy inaczej, na razie się skupiam na Descencie. Później chyba Mage Knight. W ile osób grałeś najwięcej?
  • Odpowiedz