Wpis z mikrobloga

Mirasy, potrzebuję pomocy. Wczoraj z różowypaskiem oglądaliśmy filmy z laptopa na TV, wszystko ładnie pięknie, ale w pewnym momencie film się przywiesił (obraz i dźwięk), wywaliło bluescreena i laptop się zresetował, no to po resecie oglądamy dalej sytuacja powtarza się ale w tym przypadku pasek odłącza od zasilania laptopa.


No i się zepsuł?, bo jedyne co działa to zasilanie na baterii (laptop włącza się i działa jak zwykle). Zwykłe zasilanie przewodem, z wyjętą/włożoną baterią nie działa, sprawdziłem miernikiem: zasilacz + przewody działają, przewody wewnątrz laptopa wraz z wtykiem od zasilania nie wykazują uszkodzenia (przewodzą wszystko ok). Obejrzałem całą płytę główną i nic nie wygląda na przepalone/spalone. Dodatkowo poruszałem przewodem we wtyku bo myślałem że się wyrobił czy coś, niestety zero reakcji.

Macie może jakiś pomysł co mogło się "zepsuć"?

#pytaniedoeksperta #laptop #toshiba #toshibal650
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@naprawalaptopow: byłem u jednego z miejscowych "serwisów" i nie potrafili podać przyczyny takiej sytuacji, serwisant gadał że elementy elektroniczne nie sa uszkodzone i nie potrafia zdiagnozować usterki (koszt 0zł), teraz mam pytanie do was ile mniej-wiecej kosztowała by u was naprawa z przesyłkami ? (orjentacyjnie), w sumię nie chce usłyszeć znowu przykro nam nie potrafimy Ci pomóc. :-/
  • Odpowiedz
@Raadoslaw: Przesyłka to koszt 40 zł w obie strony, diagnoza jest darmowa a na usługi masz 20% rabatu na hasło WYKOP. Koszt samej naprawy będziemy mogli podać dopiero po diagnozie ale w przypadku naprawy układu zasilania płyty głównej nie powinno przekroczyć 250 zł.
  • Odpowiedz