Wpis z mikrobloga

To jak wykopki z Krosna? Kto wbija na bezalkoholowy festiwal?


Po prostu wstyd mi za to miasto... (,)

@DarkBolo: Jeszcze się zdziwisz, jak się okaże, że ktoś tam zamienił wodę w wino i rozdaje/sprzedaje. ;)
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Żarty żartami, ale bez przesady. Żeby nic w tym mieście nie robić to już jest przesada. Rozumiem, festyn fajna sprawa, ale zaprosić jakieś fajne kapele, piwko taniej sprzedawać i by coś z tego było.
  • Odpowiedz
@cruc: Tu nie chodzi o alko. Tylko o sam fakt jak zacofane i katolickie jest to miasto. Nie zrobią normalnej imprezy, tylko albo wieczory z poezja i muzyką w RCKP, na które i tak nikt nie przyjdzie, bo ceny odstraszają, albo związane z CDS wystawy.
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: Jeżeli chodzi o te zespoły regionalne to pomysł fajny, ale dlaczego robić dookoła tego otoczkę "nie pij z Jezusem"? Zrobić normalny, prawilny festyn z alkoholami regionalnymi, dobrym i tanim jedzeniem, zespołami folklorystycznymi i by było super.
  • Odpowiedz
Zrobić normalny, prawilny festyn z alkoholami regionalnymi, dobrym i tanim jedzeniem, zespołami folklorystycznymi i by było super


@DarkBolo: Karpackie klimaty?
  • Odpowiedz
Nie ma picia :D Bo jaki jest miesiąc? Miesiąc trzeźwości! Jakby Akcja Katolicka zrobiła normalną imprezę, to spotkałaby się z ostracyzmem ze strony całego środowiska Katoli.
  • Odpowiedz
@cruc: Ja umiem, ale... po co? :D

@PrawieJakBordo: te balony z roku na rok to to samo, ileż można. Ja jak na balony ide, to się nachlać z kumplami, bo tam nie ma po prostu co robić.

Krosno jest troszeczkę drętwe i nie, to nie chodzi o to, że jest małe. Widziałem małe miasteczka, które miały 10 razy lepsze imprezy, mało tego WSIE które miały festyny lepsze, niż
  • Odpowiedz
@DarkBolo: Znaczy wiesz, ja bardziej prześmiewczo to napisałem, chodzi o to że w Krośnie moim zdaniem fajnie byłoby postawić też na muzykę dla młodych ludzi. No offence bo o gustach się nie dyskutuje :). Bardziej nawiązałem do tego co napisałeś

albo wieczory z poezja i muzyką w RCKP, na które i tak nikt nie przyjdzie


I o to chodzi, nie lepiej byłoby zaprosić jakiś fajny obiecujący zespół który nie policzy
  • Odpowiedz
tylko albo wieczory z poezja i muzyką w RCKP, na które i tak nikt nie przyjdzie, bo ceny odstraszają


@DarkBolo: Akurat "imprezy" w RCKP przyciągają dużo ludzi i bardzo często bilety są wykupione. A ceny może jak na nasze realia są wysokie, ale pojedz sobie do innych większych miast i zobacz ile tam kosztuje bilet na jakikolwiek spektakl.
  • Odpowiedz