Wpis z mikrobloga

@lukasz728: Jak to gimby ? Koles napisal legla, to legnac moze prostytutka w lesie za 50 zl. Mialem napisac kominiarz ? Odnioslem sie tylko do postu, piszac bardziej dosadnie - wrecz dobitnie, zeby gowniarz zrozumial aluzje, ale jak widac - ani on ani Ty tego nie wyczuliscie ?

W takim razie jest mi przykro.

Co do druzyny, to nie znam druzyny "leglej". Tyle w temaci.

@jumper13: Jesli ja jestem #!$%@?,
@Tyler_Durdeen: ty nie znasz takiej drużyny, a ja znam. twoja matkę prostytutkę tez kojarzę jak do sąsiada podchodzi. Znaki interpunkcyjne stawiamy zaraz po ostatnim wyrazie zdania, tak na przyszłość cię gimbusie edukuje zebys jeszcze bardziej nie zanizal poziomu swoich wypowiedzi.
@jumper13: Oh, matka prostytutka, sąsiad - uważaj, bo przegrzejesz swoją wyobraźnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cię, cię, Cię! Piszę się z dużej, bo zwracasz się bezpośrednio od osoby! Kali pisać,.Kali wiedzieć!

Żegnam, bez serdeczności. ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tyler_Durdeen: Słucham? Widziałeś kiedyś w jakiejkolwiek książce CIĘ z dużej? No wlasnie, bo gimby nie czytają. Monza pisać z dużej wyrażając szacunek do odbiorcy w trakcie konwersacji. Poza tym gimbusie, jeżeli zwracasz mi na to uwagę to na jednej pochylni z cię jest i TWÓJ TWOJA. Spójrz na swój pierwszy post w tym temacie.