Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak t29 po grze japońskimi medopapierami.

Przy okazji chyba tylko ja jeżdżę tymi kartonami na randomach.

Chciałbym ubić sobie jeszcze 7 japończyków,ale nie ma takiej możliwości.(dziś na 34 bitwy aż jeden)

Przerzuciłem się nawet chwile na 4 tier,ale tam też ilość ich jest szczątkowa.A jak już jakiś samobójca wsiądzie do tego "meda"3,4,5,6 tier(chyba tylko spershing je przebija pod tym względem) to ginie szybciej niż ja zdarzę luchs-em go podświetlić na malinówce :)

Prawie całej japońskiej linii należy się jakiś power up bo to takie gówno jest do 8 tieru,że aż strach się bać.

Nie żeby mi aż tak zależało na skrzynce :) Po prostu przy okazji chciałem wykonać tą misje.(zawsze to jakiś cel w grze)

btw chyba sobie ponownie premkę zakupie.

a i jeszcze jedno @jack-lumberjack dddyddydydyDDD nie odpisałem w wot bo mi żyłka skoczyła przez chwile :)

#wot #worldoftanks #bojowkat29
Pobierz A.....r - Nie ma to jak t29 po grze japońskimi medopapierami.



Przy okazji chyba ty...
źródło: comment_FqIQ1ft19fDA4A33wf1gfdb45Dfr8ool.jpg
  • 12
@layne90: Mam,ale moim głównym celem jest to aby freeexp zużywać dla 8 i 9 tieru,żeby odkrywać top działka itp.Na niższych jeszcze przejdzie gdy grasz nie topowym na wysokich tierach nawet w plutonie nie chcą z tobą grać gdy wyjedziesz stockowym np st1 :)

Aczkolwiek czego nie robi się z miłość do japońskich wehikułów czasu.
@Abrakadabror: to taki protip: zakładasz drążki i nie odkrywasz drugiego silnika (który dodaje tylko +50 do mocy, ale też zwiększa ryzyko pożarów - a i tak dosyć często się to pali) i gąsek - oszczędzasz trochę expa, resztę (wieża + magazynek wchodzą na luzie na drążkach) sobie możesz wybadać z free expa i można grać. A potem 111k do STA-1 :D