Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: aktywna, aktywna :) Możesz napisać CV, ale zanieś sam. I jak spławią, to przyjdź jeszcze raz. A potem jeszcze raz. :) wysyłanie CV i maili jest mało efektywne, bo oni dostają ich sporo, to raz, dwa, przeciętny dziennikarz ma 8953659365 maili dziennie i zazwyczaj je po prostu zlewają. Jak ktoś przyjdzie do redakcji, to już trudniej go zignorować. :)
@martapisze: bardzo celna uwaga. A zatem przejdę się piechotą :) Tzn przynajmniej do tych ważniejszych punktów. Generalnie chce uderzyć do KAŻDEJ redakcji prasowej/radiowej/telewizyjnej w promieniu 30 km więc jest co robić. Moim minusem jest to, że nie mam doświadczenia w branży i 0 prac w portfolio, muszą mi uwierzyć na słowo, że dam radę ;)
@Zuchwaly_Pstronk: jak zaczynasz, to pewnie od wierszówki, ilość znaków/tekstów = jakaś stawka za tekst/znak. Każda redakcja ma inne, więc nie mogę ci powiedzieć, możesz zarobić 500 zł, a możesz zarobić 2 tys. Zależy od stawek, twojej pracowitości, tego, akie materiały będziesz robił,czy będziesz też robił zdjęcia, czy robi je fotograf, czy materiały będą w papierowym wydaniu/na wizji/na antenie, czy tylko na stronie internetowej, czy materiał jest regionalny czy ogólnopolski... Ja razem