Wpis z mikrobloga

Będzie narzekanie na grę na #psvita, wołam też #mirkoligaps3

O jak mnie po prostu zirytowało Atelier Meruru Plus. No po prostu robię już któryś ragequit. Gruby murzyński drągal w odbyt temu, kto zrobił trofea za dungeon, który na ps3 wyszedł jako darmowe dlc, a tutaj muszę go robić obowiązkowo. Spróbuję zrobić sobie jeszcze lepszy ekwipunek w przygotowaniu do kolejnego NG+, jednocześnie zostawiając sobie chyba jeden ending na to. Niegrający pewnie żalu nie zrozumieją, ale cholera jasna, popieprzyło ostro twórców z wymogiem konkretnych traitów na bronie i itemy, bo inaczej dupę skopią motzno. Wszystkie guide'y są do wersji z ps3, a tam było łatwiej :/ Jeszcze jeden drągal twórcom!

No i jest jeszcze jeden powód, żebym przystopowała z grami. Tak więc, ze względu na to, że jestem w mega czarnej dupie z magisterką, a muszę ją napisać, zapewne wypadnę z najbliższych kolejek na jakiś czas. Cóż no, trzeba się ogarnąć, chciałabym przed połową sierpnia skończyć (a nie mam jeszcze wszystkich źródeł...). ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
@Zioman: nie tyle priorytety, co czas gani :P Nie mam nic poza zatwierdzonym tematem xD Za to po napisaniu pracy i obronie mam zamiar kupić ps3 :D Chociaż nie wiem, czy się brać za to, kiedy jeszcze tyle gier na vitę do przejścia/zamówienia/w drodze. A PSP to przemilczę :)