Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski:

O której nie wejdę na wykop tam zawsze widzę twoje komentarze koleżko. Jesteś albo kucowym botem, albo człowiekiem który ma w lecie bledszą skórę niż albinos. I to właśnie są komentarze tego typu - byleby się przypieprzyć i znaleźć dziurę w całym. Wyświadcz sobie przysługę i idź w końcu na spacer.
@Zieeew: O której nie wejdę na wykop tam zawsze czuję się obserwowany i pochłonięty twoim siarczystym bólem dupy o moje komentarze. Jesteś albo lewackim botem, albo człowiekiem, który nie ma nawet cienia życia poza śledzeniem mnie. I tutaj właśnie dobrze widzę ten ból dupy. Zrób sobie i światu przysługę i znajdź sobie pracę i dziewczynę. Będziesz mnie agresywny i bardziej pogodny.

@Aleksander_Newski:

Normalnie mnie zaorałeś. Daj skan tego na kanale #jkm albo forum libertarian a dostanie ze dwieście plusów za masakrę leffaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt jest taki, że twój ból istnienia przeplatający się z bólem dupy sączy się z twoich komentarzy i chyba nie ja jeden ci to pisałem na wykopie. Zrób coś z sobą chłopie bo w końcu posłuchasz się rady księcia kucy Kelthuza i
@Zieeew: Fakt jest taki, że właśnie widzę tu piękny ból dupy i szczeniackie uwagi personalne. Z taką gadką pozostaniesz w swoim zamkniętym pokoju jeszcze przez długi czas, bez większych socjalnych kontaktów. Przemyśl lepiej głęboko moją uwagę. Pozdrawiam.