Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dreszczyk: już nie, wolałbym coś w tym stylu jednak z większym ekranem. Używałem starego latitude i był bardzo dobry, ale thinkpady (t61, x60)zrobiły na mnie większe wrażenie. Ta jakość wykonania po prostu miód.
  • 0
@Dreszczyk: trudno o znalezienie jakiejś tabeli modeli co wychodziło w większego q momencie wydania x200s, bo z tego okresu wydają mi się najodpowiedniejsze na obecne czasy zwłaszcza, że laptopy te kosztowały po 1400euro. Modelom dwucyfrowym thinkpada z moimi wymaganiami nie ma co poświęcać uwagi.
  • 0
@Dreszczyk: to jakieś przywiązanie do tych dwóch serii i strach przed zakupem czegokolwiek innego kiedy 90% rynku to złom. Ale jak podrzucisz jakiś konkretny model to może, kto wie. Jednak przywiązanie do thinkpadów jest tak duże, że poprzednie zdanie pisałem z ciężarem na sercu, i dla spokoju ducha może by tak zostać przy tych thinkpadach?
kiedy 90% rynku to złom


dla spokoju ducha może by tak zostać przy tych thinkpadach

@patikoti: jak uważasz, u mnie w robocie się przewinęło duuużo TP, nikt nie narzekał... ja miałem dwa laptopy biznesowe i były w porządku, teraz mam ultrabooka toshiby i... trochę licho jeżeli chodzi o jakość wykonania, ale jest zdecydowanie lżejszy
  • 0
Dobrze by było jakby głośniki pozwalały na w miarę przyzwoite słuchanie muzyki (nie jestem audiofilem), a ekran musi być matowy. Obudowa nie może mieć elementów błyszczącego palcującego się plastiku.

@Dreszczyk:
  • 0
@Dreszczyk: nie twierdze że thinkpady to złom, wręcz przeciwnie. Jednak te wszystkie nowe asusy, acery, hp, lenovo, toshiby itd uważam za mizerne i kiedyś były robione na znacznie wyższym poziomie!
Dobrze by było jakby głośniki pozwalały na w miarę przyzwoite słuchanie muzyki (nie jestem audiofilem), a ekran musi być matowy. Obudowa nie może mieć elementów błyszczącego palcującego się plastiku.


@patikoti: brzmi jak opis mojego vostro 3550 ;) matowy ekran, podświetlana wysepkowa klawiatura, porty usb z każdej strony, tylko mało moblilny, bo ważył 3kg