Wpis z mikrobloga

Kuce Wasz Korwin dał przykład swojego dyletanctwa piszac że separatysci nie mogli zestrzelic tego samolotu bo rzekomo "oczywstym jest że nie maja do tego technicznych mozliwoscie". Jak widacKorwin nie sledzi sytuacji zbyt uważnie bo gydby to robił wiedzoałby że sami sie chwalili że takie możliwosci maja za sprawa posiadanego zestawu Buk.

Macie go za niemal nieomylnego guru a to dyletant i populista ktory takze w innych sprawach plecie głupoty.

#krul #jkm #ukraina #takaprawda #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
@szurszur: Na głównej jest wykop o tym, że obsługa rakiet BUK nie jest taka prosta. W obecnych czasach wszyscy mogą manipulować, były już przykłady na manipulację postami każdej ze stron, zarówno separatystów, jak i ukrainców.
  • Odpowiedz
no i co w tym takiego dziwnego? Że nie czytał wczorajszych informacji o tym, że separatyści mają broń przeciwlotniczą? Doprawdy interesujące :>


@goompas: to, że zabiera głos zgodnie z zasadą "nie znam sie to się wypowiem".
  • Odpowiedz
Wołaj Wiplera. mamy tu rzecz do ugadania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może zrzuci Wszystko na Rosjan. Separatyści = terroryści = Rosjanie.

Ktoś musiał podrzucić im tę broń. Z bazaru nie wzięli a MacGyvera to oni nie mają.

@szurszur:
  • Odpowiedz
Że nie czytał wczorajszych informacji o tym, że separatyści mają broń przeciwlotniczą?


@goompas: Buk'iem chwalili się przedwczoraj. Kilka dni wcześniej zestrzelili AN-26 na wysokości 6500m (już to świadczy że mają możliwości techniczne).
  • Odpowiedz
Na głównej jest wykop o tym, że obsługa rakiet BUK nie jest taka prosta.


@kunajk: A to spearatysci nie mogli byc w wojsku i nauczyc sie tego wczesniej? Tylko proukrainscy byli powolywani w ostatnich latach do armii ukrainskiej? no raczej nie.
  • Odpowiedz
wiedziałeś o tym przedwczoraj? Ja nie, a śledzę informacje w miarę na bieżąco. Podejrzewam, że 70 latek już tak na bieżąco nie jest :>


@goompas: Tak, LiveUAMap.com napisała newsa o BUK'ach w okolicach miejscowości Śnieżne przedwczoraj.
  • Odpowiedz
@ibilon: i żydzi. Powiedz że jeszcze żydzi!

Tak na serio jak można traktować ludzi zabijających mieszkańców we "własnym" kraju? Inne określenie mi tu nie pasuje. Separatyści nikogo nie chcą obalić. Nikt nimi nie pomiata. Jest w kraju jak jest no ale żeby "swoich" zabijać to już gruba przesada. Nie ważne czy cywil czy wojsko. Coś pominąłem?
  • Odpowiedz
@szurszur: pytanie, na #!$%@? sie wypowiada skoro nie śledzi sytuacji. Czasami po prostu lubi iść chyba pod prąd, i cokolwiek w mediach jest mówione - on powie na odwrót
  • Odpowiedz
No widzisz. To teraz masz dowód w postaci mnie, że można było o tym nie wiedzieć i dowiedzieć się wczoraj po zestrzeleniu samolotu.


@goompas: Róznica jest taka że Ty jestes zwyklym wykopowiczem a Korwin jest znanym politykiem ktory ksztaltuje poglady setek tysiecy mlodych ludzi. Powinien wiec wykazac sie wieksz odpwoiedizlanoscia.
  • Odpowiedz
oczywstym jest że nie maja do tego technicznych mozliwosci


@szurszur: Oglądając wywiady z Korwinem już dawno zauważyłem, że najczęstszym argumentem padających z jego ust jest "to przecież oczywiste". To oczywiste, że wolny rynek magicznie rozwiąże wszystkie problemy. To oczywiste, że homosi jest jeden procent, a tfu geje to aktorzy z zachodu. To oczywiste, że separatyści nie zestrzelili samolotu. To nie jest dla Ciebie oczywiste? Rurkowcu #!$%@?, tylko żyjesz i żresz.
  • Odpowiedz