Wpis z mikrobloga

Od paru lat mieszkam w Anglii. Żyje się nie powiem - ciężko ale na pewno lepiej niż w polskiej biedzie. Tutaj kupuje w Tesco, w polszy max biedro. Po roku ze zmywaka awansowałem na konserwatora powierzchni płaskich. Ale nie o to się rozchodzi.

Jak wiadomo wielu biedaków przyjeżdża do mojego nowobogackiego Plymouth aby zarobić na studia czy inne gówno xD. Poznałem sporo takich osób i często we wspólnym biedackim gronie imprezujemy. Każdy przynosi koreczki cebulowe i puddingi koperkowe + czasem trafi się herbata pietruszkowa - taki nowobogacki przysmak xD. Ostatnio na jeden z takich melanżów miał przyjść jakiś Krul. Myślę sobie wbije jakiś dziwny hindus, arab czy inne gówno, ewentualnie Korwin. Podjarany, że w moim biedackim życiu zdarzy się coś ciekawszego od gry w Fifę z Ireneuszem Bieleninikiem sprzed 12 lat, zobaczyłem przed swoimi oczami nie kogo innego jak #!$%@? krula Albanii xD.

Tak, to był Popek Monster. Obok niego dwie zajebiste czarne dupeczki. Nie powiem wyglądał jak potwór. Straszna blizna, wzrok kozy i te angielskie odzywki z akcentem typu nygga lvl 19. Popek #!$%@?ł o rapsach i o bezsensie noszenia przez czarnuchów tatuaży. W sumie nie sposób było się z nim nie zgodzić xD. Po pewnym czasie Popek spojrzał się na mnie i kazał mi podejść. Ja już sraka w gaciach na widok popka a kisiel na widok dwóch czarnoskórych sex bomb obok słynnego rapera.

Podszedłem do Popka i chcąc rzucić żartem na rozluźnienie atmosfery mówię "Jak tam Popek frajerze? #!$%@?ę ci Tibilisi." xD. Miało zabrzmieć śmiesznie jednak dopiero po chwili się dowiedziałem co zrobiłem. Popek mimo początkowej złości poczuł smutek i przytulił się do mych ramion szlochając w niebo głosy. "Ludzie nienawidzą nas, Albańczyków. Znasz jakiegoś albańczyka? Pewnie tylko mnie. Obraza majestatu państwa powinna być karana stryczkiem". Popek płakał, łkał i przewracał czarne ślicznotki na ziemię (taki albański rytuał). JA mu odpowiedziałem "Nie daj się ludzie niech swoje myślą, nie daj się z djabłę do piekła wyślą. WARTO BYĆ ZAWSZE TYLKO SOBĄ. KRÓLEM ALBANII"

#breligion #coolstory
  • 6
  • Odpowiedz