Wpis z mikrobloga

Dla tych wszystkich co się podniecają @TV_Republika na wykopie mam niemiłą niespodziankę. Ta tzw. "niezależna" telewizja wysmażyła przed wyborami zmanipulowanego paszkwila na Korwina, przy którym manipulacje i materiały robione na zamówienie w @FaktyTVN to nic. W materiale jacyś "niezależni" (prawdopodobnie od myślenia) "eksperci" przez ponad 40 minut chamsko obrabiają Korwinowi dupę. Co jak co, tytuł "Kulisy manipulacji" do zachowania ludzi prowadzących ten program pasuje świetnie.

Takiego żałosnego gówna ze świeca można szukać. Nie polecam oglądać całości bo można dostać raka z przerzutami.

#korwin #jkm #4kuce #4konserwy #substancjerakotworcze
L.....e - Dla tych wszystkich co się podniecają @TV_Republika na wykopie mam niemiłą ...

źródło: comment_6znxG7E1x6pGhAZT3yPRYSGbDJIPZ5LV.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Już myślałem, że prwaki potrafią spojrzeć obiektywnie nawet na prawicową telewizję. A tu się okazuje, że TVR po prostu obsmarowała Krula i nagle stała się zła XD
  • Odpowiedz
Republika Niezależna Od Rozumu, to taki drugi TVN, tylko w drugą stronę.

Tak jak TVN robi materiał jak to pijak Wipler napadł biednych policjantów, tak Republika robi materiał jak to pijani policjanci napadli Wiplera.
  • Odpowiedz