Wpis z mikrobloga

#zenada #jutuberzy #srutuberzy #mojaopinia

Obejrzałem przypadkowo jeden randomowy odcinek tej parady celebrytów "Jutubowych" pt. "można inaczej" i czuję mega zażenowanie formą. Proszę nie zrozumieć mnie źle, uważam że sam pomysł na szukanie ciekawych twórców i odkrywanie nisz tematycznych takich jak np. recenzja komiksów czy kanał o tematyce powstawania tatuaży po polsku jest jak najbardziej OK. Tylko nie z tymi ludźmi w Jury, nie w formie show castingu gdzie przychodzący tam ludzie są traktowani z góry. Oglądając tę żenadę odnoszę wrażenie że ma ona na celu tylko i wyłącznie dalsze promowanie mądrzących się, gasnących już gwiazdek "jutuberów" zasiadających w Jury. Gimbaza to kupi i to jest najważniejsze.

W Jury w większości zasiadają osoby którym udało się wybić na bezguściu gimbusów których niestety jest tak wiele i niestety opanowali oni Youtube. Weźmy takiego pierwszego z brzegu Wardęgę według mnie nie przedstawia on sobą żadnych pozytywnych wartości, nagrywa filmy typowo skierowane dla gimbusów którzy śmieją się z wszystkiego co im przed oczy podstawisz. Jestem zdziwiony że niektóre osoby postanowiły wziąc w tym udział.

Jestem użytkownikiem YouTube od dawien dawna i zatwardziałym obserwatorem przeróżnej maści kanałów, niestety patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, widząc jakie to "oryginalne" osobistości pojawiają się na YT i co sobą reprezentują i co gorsza są one promowane i przyrównywane do wyroczni która wie najlepiej i dyktuje innym jak żyć, muszę stwierdzić że Youtube idzie na dno z prędkością kamienia obwiązanego łańcuchem, nasuwa się pytanie jak głębokie jest to bagno. Wszystko to robione jest dla statystyk i jak największej ilości wyświetleń i łapek w górę.

Ktoś kilka lat temu stwierdził że YouTube będzie nową telewizją która wyprze aktualną telewizję. Jeśli tak, to ja dziękuję za taki poziom programów nowej telewizji gdzie dorosły zdrowy na umyśle człowiek, nie ma za bardzo w czym wybierać i karmiony jest gimnazjalnym humorem i głupiutką papką w postaci programów o ściganiu się z Policją, opowiadaniu celebrytów co jadły na śniadanie i wywiadami z ludźmi którzy są sławni tylko z tego że są sławni.
  • 5
Ktoś kilka lat temu stwierdził że YouTube będzie nową telewizją która wyprze aktualną telewizję. Jeśli tak, to ja dziękuję za taki poziom programów nowej telewizji


@Namarin: nie przesadzaj - YouTube to nie tylko vlogi. Śledzę kilkadziesiąt ciekawych kanałów i nie mam problemu z wyszukaniem materiałów gdy chcę coś obejrzeć. Ba: przyznam, że większość wideoblogów obejrzałem tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś wrzucił jakiś link na mirko, więc jakiejś agresywnej kampanii reklamowej