Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy nastały ciężkie czasy dla wypokowych tibijczyków, jednak większość "nie gra w grę" przez wakacje, albo po prostu znudziło im się. Symboliką tego czasu jest ta informacja wisząca na tibia.com:

It will be disbanded on Jul 14 2014 if there are still less than four vice leaders then.

Jako, że zależy mi na losie mireczków, wszakże sam aktywnie gram postuluję o:

-weryfikację obecnych leaderów gildii czy są w stanie nadal prowadzić ją; doceniam wasz wkład w początkowy rozwój gildii, ale musicie się określić, czy wciąż macie siłę ciągnąć tę karawanę

-wybór nowego vice-leadera dla Tylko Mirko- niech to będzie ktoś aktywny

-utworzenie regulaminu gildii, w szczególności dotyczącego spraw botujacych i polityki wobec nich, a także ewentualnego przyłączania zwykłych Polaków grających na Antice

-rozmowy między Tylko Mirko a Kiciochpyta dotyczące fuzji lub ewentualnego utworzenia gildii Kongresu Mirkujących czy pod jakąkolwiek inną nazwą

Wołam @code_art

#tibiazwykopem #tylkomirkotibia
  • 7
  • Odpowiedz
@Dramcio: od jutra będę miał dostęp do windowsa, na flashowym kliencie nie chciało mi się grać. Regulamin też wkrótce będzie, ale po prostu nie miałem możliwości grać ani nic zrobić przez cały tydzień.
  • Odpowiedz
@Dramcio: Ja zostałem #!$%@? bez żadnego ostrzeżenia, bez wskazania jakiegoś regulaminu o jaki wiele osób postulowało. A z chęcią bym dalej pograł z mirkami. Od czasu #!$%@? nie gram, bo co to za gra bez ekipy.
  • Odpowiedz
@Dramcio: W kiciochach też lipa z online. It will be disbanded on Jul 15 2014 if there are still less than four vice leaders then.

Sam przejąłem tymczasowo lidera Kiciochów, ale nie mam czasu nic grać w lipcu, a z tego co widzę to średni online jest teraz 3-4.
  • Odpowiedz