Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: No panie kolego newski jeśli ten oto tu troll wyszydza lewaków od nierobów, elementu społecznego którym sie nic nie udało i w ogóle od biedoty i szamba to niech sam powie co w życiu osiągnął. Bo ja ten biedny lewak z chęcią posłucham :> Ale obawiam się że nasz mały goombasik nie wyhodował sobie jeszcze jaj :D
  • Odpowiedz
@blubi_su: Osiągnąłem już w życiu to co chciałem, a ty zapewne chciałbyś osiągnąć to co ja, ale pozostaną ci tylko marzenia :) Ale jak to mówią: za marzenia nie karają.

Tylko nie bardzo rozumiem po co porównujesz innych do siebie? Wy lewaki macie jakieś takie dziwne nawyki żeby wszystkich równać do jednego. Nie musisz wszystkim na lewo i prawo rozpowiadać, że miałeś problemy rodzinne. Myślisz, że będziemy ci przez to współczuli?
  • Odpowiedz
@goompas: widzę ze nawet czytanie ze zrozumieniem nie wychodzi. No tak prawactwo i wykształcenie rzadko idzie w parze. Pochwal się co osiągnąłeś w wieku tych szalonych 20 lat. Rozumiem ze to juz wszystko co w życiu mogłeś osiągnąć ;-) Przecież nie ma się czego wstydzić!
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey: Mam jedno i drugie i agresji u mnie nie widać w wypowiedzi. A to że brakuje Ci wykształcenia czy po prostu inteligencji i nie potrafisz zrozumieć prostej wypowiedzi to już nie mój problem a raczej Twój :)
  • Odpowiedz