Wpis z mikrobloga

Jestem zielony w tych sprawach, #aliexpress jest godne zaufania, można tam dostać coś porządnego po atrakcyjnych cenach czy to zwykłe chiński podróbki nie warte nawet złamanego grosza?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ancym1: Pytasz np. o asortyment na ali. Nie lepiej samemu tam wejść poszukać co Cię interesuje i ewentualnie spytać czy warto daną rzecz zamówić? Wtedy ktoś Ci pomoże (a to brak feedbacku, a to cena średnia itp.).
  • Odpowiedz
@ancym1: bardzo duży asortyment, wszystko praktycznie made in china(tak jak u nas w Polsce), bardzo niskie ceny większości rzeczy, dużo podróbek, 100% ochrona kupujących(jak nie przyjdzie paczka to dostajesz kasę z powrotem, kupujący nie dostaje kasy dopóki nie potwierdzisz przyjścia paczki i że wszystko jest OK), darmowa wysyłka.

Co do tego czy szajs czy nie to na moim przykładzie:

1. Kupiona koszulka za 30zł z Adidasa - podróba ale lepszej jakości niż wszystkie koszulki(nie widać, że nie jest oryginalna), które kupiłem za 40-50zł w Reserved, H&M, Pull&Bear, Terranova. Czytałem, że inne koszulki, niekoniecznie ,,markowe" są tej samej albo lepszej jakości niż nasze
  • Odpowiedz