Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem niektórych ludzi, w tym ogłoszeniu wyraźnie jest napisane:

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-650s-M4046868.html

Motocykl nigdy nie miał żadnej kolizji, ani wypadku, rama jest prosta, owiewki całe.


Wczoraj oglądałem ten sprzęt, malowana była czacha, zbiornik paliwa, zadupki. W dodatku wszystko zostało tak brzydko pomalowane, na czaszy są tragiczne zacieki, no kurde, sam bym chyba to lepiej pomalował. No i skoro nie było żadnej kolizji to po co to w ogóle było malować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy właściciel naprawdę sądzi że skoro ktoś jego zrobił w wała i sprzedał mu przystanek autobusowy to i jemu się uda #!$%@?ć kogoś innego?

#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
skoro nie było żadnej kolizji to po co to w ogóle było malować?


@Lukas77986: jak się z tego tłumaczył? Na mojej lakier jest już trochę stargany i też chętnie bym odmalował na nowo. No ale jest 11 lat starsza niż ten bandit ;p Fakt, że powinien wspomnieć o tym fakcie w ogłoszeniu.
  • Odpowiedz
@Lukas77986: jak szukasz czegos to takie historie to codziennosc, niestety. Nie ma sie co roztkliwiac, szkoda nerwow. Pomijam juz ze od dawna szukasz idealu za male pieniadze, a powinienes zdecydowac sie na jakis zadbany w miare sprzet, a poprawki i inne cuda zawsze bedziesz mial do zrobienia, no niestety. Ja jak kupowalem nowy w tym roku, wybralem taki ze mechanicznie bylo do zrobienia tylko: regulacja, plyny, filtry, swiece, a wszystkie
  • Odpowiedz
@bocznica: Nie szukam ideału bo wiadomo że takiego nie znajdę. Szukam w miarę zadbanego w którego nie będę musiał wpakowywać kolejnych 5 tysięcy żeby doprowadzić go mechanicznie do przyzwoitego stanu.
  • Odpowiedz
@Lukas77986: Szukasz dobrego motocykla Dam ci rade , moj tata handlował motocyklami , grubszy gracz na tamte czasy po 50 motocykli na miesiac przywoził i do dzis choć już dawno porzucił ten biznes powtarza chcesz perełkę wybierz sie do Szwajcarii po motocykl..
  • Odpowiedz
@Lukas77986: Może znajdziesz gdzies na forum kogos kto jeździ po motocykle w tamte regiony . wtedy budżet kroi sie o wiele .. Pomyśl rozsądnie czy jest sens utopić kase :) Ale oczywiście to twoje pieniadze i mi nie wolno namawiać :)
  • Odpowiedz
@Lukas77986: Ja tam nie jestem przekonany, sam niedawno malowalem bak, zadupki i końcówki kierownicy bo poprostu wyglądały już nieciekawie. Druga sprawa, że brak kolizji nie oznacza braku slizga, motocykl może nie być w żaden sposób technicznie uszkodzony ale będzie nosil slady tego, że się przewrócił, więc logicznym jest jego pomalowanie ot choćy żeby zabezpieczyć przed korozją.
  • Odpowiedz