Wpis z mikrobloga

Interesuje mnie internet z neostrady i jakaś telewizja do tego. Aktualnie mam internet z anteny i co pogoda się psuje to dostaje bialej goraczki. Analizował ktoś aktualna ofertę i może coś doradzić co brać? Kwestia TV to HBO i Canal+, kwestia internetu coś powyżej 10 Mb.

#kiciochpyta #neostrada
  • 5
@yuio: Nie polecam TV z neostrady, swego czasu pracowałem w TP. Internet potrafi działać bardzo dobrze (w zależności od tego gdzie mieszkasz), natomiast TV to syf jakich mało. Wieczne problemy z dekoderami i przypisywaniem kanałów do Twojego konta.
@LordOfTheBananas: Hmm tylko alternatywy nie mam. Mieszkam w małej miejscowości, od 5 miesięcy jadę na internecie od jakiegoś gościa i marzy mi się łącze telefoniczne.

Patrzę suwakiem po stronie orange żeby tą ofertę wybrać i czy zmienie kanały plus super, czy inne ekstra premium kasa i tak jest jedna i ta sama...
@yuio: sprawdź sobie na infolinii ile Ci pojdzie z centrali bo wciskają ludziom kit np. Placisz za 80MB ale na umowie masz od 10 do 80, wiec wniosek nasówa się sam. Co do TV to miałem z Orange i nie polecam bo dekoder taki ujowy ze szok. Zmienilem na nc+ i jestem bardzo zadowolony.
@yuio: Napisz mi pw z adresem lub nr telefonu gdzie ma być usługa. Sprawdzę dokładnie co możesz mieć oraz dopasujemy co będzie dla Ciebie odpowiednie z usług tp. Zajmuje się tym zawodowo. :)