Wpis z mikrobloga

@MCSavi: paraliż przysenny na sto procent, daruj sobie drzemki w dzień bo twój organizm za bardzo odpoczywa:-)

wydaje mi się że masz wrodzoną zdolność do OOBE, nie wiesz nawet jak się ludzie muszą cholernie namęczyć żeby osiągnąć coś podobnego co ty. To czego doświadczasz to przedsionek podróży astralnych i wiem ze latwo to mowic ale nie ma sie czego bać ;-)

Bawilem sie tym jakis czas temu i moge ci powiedziec ze w czasie kiedy to przezywasz to spisz jak zabity :) to twoje cialo astralne a te niefajne rzeczy ktore cie spotykaja to nic innego jak trolling ciebie przez podświadomość i twohe lęki ponieważ w tej rzeczywistosci mysli nabierają formy materialnej. Mam nadzieje ze poczytasz sobie ciut o tym, to temat rzeka :)

nie jestes chory psychicznie, moge ciezapewnic ze wszystko jest z toba w porzadku i zycze powodzenia w exploracji innego swiata ;)

jezeli ciekawi cie odrobine temat, polecam ci to,od czego sam zaczalem swoja przygode z astralem, wpusz w jutubie Darek Sugier i ogladnij pare klipow, niezly gosc. ewentualnie oobemania.com, zdaje sie ze tak sie to forum nazywalo.

skrobnij jakbys potrzebował rady lub pomocy, ciekawi mnie w ktora strone pojdziesz :)

pozdro ;)