Wpis z mikrobloga

@Feelsmaniak: to ucz się dalej, pojedziemy za rok ( ͡º ͜ʖ͡º)

@przemyslany_nick: myślę raczej o miłym spędzeniu czasu, nie trzeba od razu wygrywać!

@paffnucy: "Create an app that helps solve a local problem

For example: help charities match donors, improve public transportation planning.", o więcej informacji ciężko, trochę jeszcze w faq jest.

@erwit: o, ekstra, odezwę się na pw!
@gierekg: @erwit mnie jakoś aż tak ten leap motion nie rajcuje (miałem okazję się pobawić) więc nie wiem ile wcześniej się pojawię :) W czym ogólnie się dobrze czujecie jeśli chodzi o programowanie? Ja mogę jakąś apke na androida trzasnąć i szukam ogólnie teamu w którym gdzieś bym mógł zostać "wykorzystany" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gierekg: plan wykonaliśmy ale do nagrody niestety zabrakło :/ wygrała jakaś dwójka Hiszpanów ale nawet nie jestem w stanie powiedzieć co zrobili. Cóż, decyzja jury :) ale słowa "cheer them up as they represent your country" były trochę nie na miejscu :/
@Mithrindil: w sumie byłbym za tym, zeby pierwsze miejsce było dla zespołu z przynajmniej jednym Polakiem, ale co zrobisz :c

ogólnie wydarzenie bardzo na plus, gdybys wiedział o jakimś tajnym hackatonie o którym wieść nie dojdzie do Wrocławia, to wołaj :D