Wpis z mikrobloga

@dreaper: Co to za patriota ceniący sobie chwalenie się waleniem w dupę ponad chwaleniem się swoim pochodzeniem?

Jestem onanistą, lubię cycki, dupki, stopki, a jednak nie wychodzę na ulicę, nie chwalę się tym i nie wplatam moich zainteresowań w symbole narodowe/historyczne.
@Kumalski: Jakoś nigdy nie spotkałem się z tym, żeby na takiej paradzie ktoś chwalił się "waleniem w dupę".

Poza tym nie każdy musi być taki jak ty i może to wszystko widzieć trochę inaczej. Nie przeszkadza ci, że partie polityczne szargają symbole narodowe i religijne? Przecież to jest dokładnie to samo.
@dreaper:

Kiedy idzie mężczyzna i niesie na sobie szalik Cracovii jednoznacznym jest, że kibicuje Cracovii, a nie Wiśle Kraków.

Kiedy idzie mężczyzna i niesie na sobie tęczową flagę, będąc w lateksowym stroju jednoznacznym jest, że nie promuje nauki i odkrywania zjawisk optycznych tylko pedalstwo i walenie w kakalaka.

Nie przeszkadza ci, że partie polityczne szargają symbole narodowe i religijne? Przecież to jest dokładnie to samo.


@dreaper:

1) Bardzo mi miło,
@Kumalski: Czyli jak masz szalik to kibicujesz, a jak lateksowe wdzianko to promujesz?!? No muszę przyznać ciekawa koncepcja :D

1) Chyba źle mnie zrozumiałeś, nie tylko partie ze świecznika nadużywają symboli. Z resztą każdy kto ich nadużywa staje się groteskowo śmieszny. Czy LGBT w tym wypadku nadużywa symboli? Myślę, że nie.

2) Ale na marszach centro-prawicowych też czy tylko tych lewicowych?

3) Więc w twoim mniemaniu wyznacznikiem patriotyzmu jest to czy
@Kumalski: Czyli jak masz szalik to kibicujesz, a jak lateksowe wdzianko to promujesz?!? No muszę przyznać ciekawa koncepcja :D


@dreaper: Jak mam strój husarza w barwach LGBT to niewątpliwie tak.

No chyba mi nie powiesz, że jak idziesz na mecz to jesteś głuchoniemym ślepcem :D hehehe. Ciekawa koncepcja.

Czy LGBT w tym wypadku nadużywa symboli? Myślę, że nie.


@dreaper: Nadużywa.

3) Więc w twoim mniemaniu wyznacznikiem patriotyzmu jest to