Wpis z mikrobloga

czo te #rozowepaski to ja nawet nie XD #ladnypan #niegrzecznypan i #cozaoczy <3 #kochalabym bo bardzo #tfwnobf


Policjanci z miasta Stockton w Kalifornii chcieli dać

nauczkę drobnemu przestępcy i - ku przestrodze -opublikowali jego zdjęcie na swoim profilu na

Facebooku. Efekt był jednak inny od zamierzonego.

Zdjęcie w ciągu doby "polubiło" niemal 40 tys.

internautów.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/policja-opublikowala-zdjecie-przestepcy-internautki-oszalaly-na-jego-punkcie,441468.html
K.....a - czo te #rozowepaski to ja nawet nie XD #ladnypan #niegrzecznypan i #cozaocz...

źródło: comment_Hf0l5o0emcpl9WsrsvGliEj2y84fr4yB.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: Bez przesady, zdarzają się różne rzeczy w życiu. Np mojej przyjaciółce facet obiecywał ślub, wszystko cacy, pięknie ładnie, a w 7 miesiącu się dowiedziała, że jest druga, która jest w dziewiątym i gość został z tamtą... Ma teraz za to odpowiadać do końca życia?
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: chodzi mi o to, że taka jedna puści się po raz kolejny z jakimś "alfą", ale tym razem zabezpieczenie zawiedzie i zostaje z dzieckiem (ojciec oczywiście ma je gdzieś). Wtedy nagle przypomina sobie o tych wszystkich pogardzanych przez nią "betach", bo ktoś przecież musi bachora wykarmić. Nie mam szacunku dla przegrywów którzy na to idą.
  • Odpowiedz
nic pochlebnego wtedy


@UltimateCraving: No ale co konkretnie? Dlaczego to, że białej kobiecie podoba się mulat, ma o niej źle świadczyć?

nie wiem jaką #!$%@?ą trzeba być, żeby wychowywać cudzego bękarta...


@Sancho_Pansa: Tak mi się zdaje, że jednym z wyznaczników inteligencji jest brak skłonności do wydawania takich pochopnych i generalizujących sądów ;)
  • Odpowiedz
Ale fakt faktem, podany przez Ciebie przypadek nie jest aż tak zerojedynkowy.


@Sancho_Pansa: Wiele takich jest. Ostatnio znajomy poślubił wdowę po żołnierzu, razem z jej 11 letnią córką i 6letnim synkiem. Da radę pokochać nieswoje dzieci, one też kochają. Kobieta też zazwyczaj bardziej docenia takiego faceta, właśnie za to, że potrafił pokochać nieswoje dzieci.

Dlaczego to, że białej kobiecie podoba się mulat, ma o niej źle świadczyć?


@raban321:
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: A jaką Ty jesteś #!$%@?ą, że nazywasz tak ludzi często sto razy bardziej ogarniętych od Ciebie tylko dlatego, że związali się z samotną matką, podczas gdy sam nawet nigdy nie miałeś dziewczyny?

@UltimateCarving: Wszystko fajnie, tylko że nie odpowiedziałaś na moje pytanie.
  • Odpowiedz