Wpis z mikrobloga

http://fakty.interia.pl/raport-wybory-do-pe-2014/aktualnosci/news-korwin-mikke-wkracza-na-unijne-salony,nId,1445779#pst76390644 #polityka

#krowin chciał wysadzić od środka burdel tymczasem jak świeżak dał sobie zamknąć jape już na starcie i wszedł do marginalnej pseudofrakcji. Matko XD

A dla kucy które zaraz tu mi zrobią gównoburzę - nie krępujcie się, szybciej Was będę mógł wyłapać i dodać na czarnolistę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pzanty: Z natury lubię sobie ułatwiać życie i machać mniej palcem przelatując przez gorące, tagów nie chcę blokować. Kiedyś była taka turbowtyczka do kasowania smoleńska z neta, może jest coś w ten deseń?
  • Odpowiedz
@NE555: Prawda, podobno - to ma się dopiero okazać. Skoro jest przeciw, to raczej do żadnej? Po co tańczyć do muzyki, którą się hejtuje? Pseudofrakcja ponieważ 25 osób, które próbują uciułać, nie będzie miała do gadania dokładnie nic przy takich frakcjach jak Chadecja czy Socjaliści (chociaż obie się chyba ostatnio skurczyły).

Z tego miejsca chciałbym też oddać pewną sprawiedliwość, bo KNP posiada parę fajnych postulatów, natomiast przez pryzmat takiej frakcji
  • Odpowiedz
@truemeanin: To miał wstąpić do Chadeków, czy Socjalistów wtedy uważasz, że byłby zauważony? A Farage'a też nikt nie zauważy, też był w marginalnej partii?

Skoro jest przeciw, to raczej do żadnej? Po co tańczyć do muzyki, którą się hejtuje?


Mówisz o tym, że nie powinien wstępować do żadnej partii w PE, czy w ogóle nie powinien wybierać się do
  • Odpowiedz
@NE555: Farage'a zauważą, bo reprezentuje pogląd coraz większej ilości obywateli kraju, który szykuje się do wyjścia z UE w przeciwieństwie do Francuzów.

Pół żartem pół serio - może jakby wszedł do którejś z tych większych, skłócił, podzielił i wysadził w powietrze od środka, to może wtedy osiągnąłby swój cel? Naturalnym jest, że musiał wejść do PE jeśli cokolwiek chciał zdziałać, miałem na myśli niewstępowanie do żadnej partii, ale przypomniałeś mi
  • Odpowiedz
@truemeanin: Partia Farage'a dopiero teraz odniosła jakiś sukces (wybory do PE) m.in dzięki zauważeniu jego działalności w PE, a UKIP w Izbie Gmin ma 0 przedstawicieli na 650 os, a 3 na 754 w Izbie Lordów.

Co do drugiego akapitu, przecież nawet jakby wszedł do chadeków zaraz by go wyrzucili, a do socjalistów nawet nie przyjęli :)
  • Odpowiedz