Wpis z mikrobloga

Donald Tusk się pogubił. Poczuł się zbyt pewnie w tym w czym był mistrzem czyli w PR. Podczas dzisiejszej konferencji popełnił mn. takie błędy:

- bagatelizowanie - uśmiechy, "mam w tym momencie inne ważne sprawy". Inne? To jest najważniejsze w tym momencie. To nie czas na uśmiechy tylko na reakcje. To widzą ludzie nawet nie słuchając.

- obrażanie innych - "tylko osoby niepełnosprawne umysłowo mogą tak pomyśleć". Obrażanie niepełnosprawnych to nie jest najlepszy sposób żeby wyjść z tej sytuacji.

- źle dobierane słowa - "nie przekonuje to Pana? A mnie przekonuje." To nie jego ma przekonać. To człowiek który stoi na czele tego syfu ma przekonać ludzi. To nie ludzie są dla nich a oni dla ludzi!

- "nie wiem" - człowiek przewodzi temu wszystkiemu i nie wie, że działacze RN zostali zatrzymani? W innych tematach podobne odpowiedzi. To czas na wiedzenie!

- później - wszystko odkładane na później. Rozmowa z Sienkiewiczem i decyzja później. Będę rozmawiać później. Argumenty zostaną mi przedstawione później.

Coś się skończyło, a ja czekam na wyniki. Czekam na sondaże. Czekam na decyzje. Coś pękło, czy uda się to zatamować?

#polityka #afera #aferapodsluchowa
  • 3
  • Odpowiedz
@arek-niziolek: On sam dobrze czuje jak to działa. Zawsze wiedział i na bieżąco potrafił działać. Trochę to wygląda jakby wpadł do głębokiej wody,a ktoś z tyłu jeszcze go łapie i podtapia, a w takich emocjach działa się emocjonalnie a nie przemyślanie.
  • Odpowiedz