Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak ten kraj ma być normalny skoro 2 organizacje ( #rn i #knp) które mają naprawdę zbieżne cele nie może się dogadać. Kuce od krula z jednej strony #!$%@?ą w internecie "Hurr durr, obalić rząd, dzień sznura, Tusk do dymisji" ale jak RN organizuje protesty to cisną po nich, że mają tylko 1% poparcia, że łyse pały, że socjaliści xD No #!$%@?, KNP przez kilkanaście lat miało <4% poparcia, teraz po raz pierwszy przekroczyli próg wyborczy i już się w dupach przewraca, wielcy bojownicy o wolność #!$%@?ą komentarze w internecie dla krula xD Skoro uważacie, że RN nic nie zdziała z 1% poparcia to oczekuję, że co najmniej 7 razy tylu kuców zacznie protestować w jakiś sensowny sposób. Ciekawe czy jakby internet był za czasów PRLu to robotnicy i stoczniowcy zamiast wychodzić na ulice pisaliby komentarze w necie :D Albo zaraz po wojnie NSZ założyłoby swój tag pod którym spamowałoby na komunistyczną władzę. Komuchy nigdy się nie #!$%@?ą dlatego tak głęboko są zakorzenieni w naszym systemie, jak ktoś nie pasował to taki Bauman nie wrzeszczał w internecie tylko pakował kulkę w łeb, teraz też nie widzę żeby ABW płakało na wykopie że im taśm nie chcą oddać, wjeżdżają z buta i próbują coś robić!

Apeluję do kuców i innych wyborców krula: Idziemy osobno, uderzamy razem! Ogarnijcie swoje kuce, weźcie się w garść i pomóżcie łysym kolegom!

#aferapodsluchowa #4konserwy
  • 16
@Velati: Tak, nie jestem członkiem RN ale mój brat jest, od kilku lat razem z nim aktywnie działam przy ONR, w Łodzi nie odpuściłem chyba żadnej akcji narodowców, oprócz tego brałem udział/organizowałem kilka małych inicjatyw społecznych, niekoniecznie związanych z polityką/RN (głównie pomoc dla domów dziecka). I właśnie z powodu tego, że jestem dość blisko tych ludzi z jednej strony kisnę, a z drugiej smutno mi jak w internecie, nawet kuce od
@SweetLeaf: Ruch Narodowy śmierdzi narodowym socjalizmem. Niestety KNP się odcina o tej ideologii. Ja osobiście popieram jednak ich ostatnie działania choć mogliby się lepiej organizować i jednak zdobyć zezwolenia na te demonstracje.
@ediz4: Ale to się zmienia, poza tym co innego prywatne poglądy tych ludzi którzy są świadomi, że nigdy nie wprowadzą tego w życie, a co innego oficjalne stanowisko RN. Poza tym, w tych przeciekach nie wszystko było pisane przez działaczy ONRu, ONR ma wielu sympatyków, którzy niestety miewają nieciekawą przeszłość, ale uwierz mi że dostanie się do ONRu jest o wiele trudniejsze niż do młodzieżówki jakiejkolwiek innej partii.
@SweetLeaf: Dobrze ale jaką ludzie mają mieć opinie. Jak zobaczyłem kiedyś zdjęcia młodzieży wszechpolskiej wykonujących salut rzymski to wzięło mnie na wymioty. Tutaj wycieki i kolejne poglądy tej materii. Nie są to w tych szeregach wyjątki.
@ediz4: Bo komuś bardzo zależy na promowaniu takiego wizerunku tych organizacji : ) Myślę że gdyby komuś zależało na zniszczeniu wizerunku przeciętego Kowalskiego to też znalazłoby się mnóstwo kompromitujących zdjęć i rozmów typowego Janusza Kowalskiego. Nie popieram takich rzeczy, też kiedyś bardzo się wzbraniałem przed nimi ale z wiekiem zauważam, że każdego można skompromitować i zniszczyć, szczególnie w dobie internetu i kamer w telefonach. Moje zdanie zmieniło się jak poznałem tych
@ediz4: I jeszcze jedno, naziole są nieplanowanym produktem ubocznym takich imprez, ale skoro kupują bilety na koncert i zjeżdżają z drugiego końca Polski to trudno ich wyprosić, zwłaszcza jeżeli nie robią burd i zachowują się grzecznie (oprócz tych łapek :p)