Wpis z mikrobloga

#pomocy #ps3 #fifa Witam ma problem dzisiaj chciałem sobie odświeżyć i zagrać w UEFA Euro 2012. Włączam więc fife 12, wszystko pięknie, przechodzę w zakładke z Euro, a tu zonk. Pisze mi, że muszę zakupić gierke, w tym rzecz, że gra była zakupiona 2 lata temu. Nie wiem problemem, może być to, że konto na którym gra była kupowana zostało usunięte, przez mojego brata, ale cały czas jestem zalogowany na tym samym koncie z play station online i dalej mam wszystkie trofea etc. Proszę o pomoc, gdzie się z tym zgłosić co dalej robić.
  • 7
@klinik96: Ale nie ma takiej opcji do ściągnięcia jestem zalogowany, w psstore nie wyszukuje takiej gry już, a jak wchodzę w fife na tym koncie to jest tylko opcja żebym kupił gre.
@SkyronTQ: po pierwsze to mamy teraz mundial a nie ełro 2012 a po drugie sam napisałeś że konto na które została zakupiona gra zostało usunięte. I to jest problem, ja wiem że trofea i składy itp Ci zostaną na głównym koncie zapisane ale skoro usunąłeś konto na które została zakupiona i pobrana gra to cała konsola, wszystkie konta tracą możliwość grania w nią.