Wpis z mikrobloga

O ja, Pepe znowu pokazał, że ma nierówno pod sufitem :/

A tak poza tym pisałem właśnie: Ależ ładnie gra ta Malaga. Wielka szkoda, że trafił im się szejk z wężem w kieszeni i wykluczyli ich z pucharów, bo udało im się już zbudować bardzo dobry zespół i na tej bazie można by budować prawdziwą trzecią silę w #laliga. A tak to obawiam się, że drużyna się rozpadnie. :(

#mecz #pilkanozna #realmadryt #realmadrid #malaga
  • 18
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Z Europejskich, bo nie płacą na czas. Finansowe fair play.

@RafiRK: No wiem, wiem. Ale coś jakby mu się odechciało, choć gdzieś we wrześniu/październiku twierdził, że nie odpuszcza. Ino nie idą za tymi czynami słowa.

@Vojtazzz: Po nerkach go kopnął, a to potrafi boleć jak diabli. Zrobił to nie w walce o piłkę, tylko z czystej złości.
  • Odpowiedz
@parachutes: Czemu nikt nie widzi że sam dostał wcześniej bonus w tył kolan, bez piłki, to się zdenerwował. Już nie przesadzajmy, było w tym tyle samo chamstwa co w tym puknięciu w plecy. Jasne że Pepe ma odpały i normalny nie jest, ale to zwykła akcja, w której akurat na chamstwo odpowiedział chamstwem

Demonizujecie go, a poza paroma naprawdę kretyńskimi niefootballowymi zagraniami to zwykły przecinak, jakich wielu świat widział. Przy Bartonie
  • Odpowiedz
@Vojtazzz: No właśnie. Czyli zgadzasz się ze mną, że tamten przyaktorzył (ten go #!$%@? kopał), ale poza tym Pepe ma w głowie siano. Ja go za akcję gdy skopał leżącego bym na 3 lata osadził w Azkabanie.
  • Odpowiedz
@parachutes: @Vojtazzz: IMHO gracz Malagi nie musiał tego zrobić specjalnie - przewracał się i noga leciała dokładnie tam, gdzie w takiej sytuacji polecieć musiała. Upadek był zaś konsekwencją wejścia przed gracza Realu i walki o piłkę. Nie wykluczam, że zawodnik Malagi chciał przy okazji kopnąć Pepego, ale pewności nie ma. To, co zrobił Pepe natomiast, to już ewidentny cios dla samego ciosu.
  • Odpowiedz