Wpis z mikrobloga

No nie wierzę! :D Afery #pilkasklep kontynuacja... ale jaka pozytywna :D

Dla niezorientowanych szybkie podsumowanie:

1) Pół roku temu zamówiłem w portalu pilkasklep.pl koszulkę reprezentacji Polski oraz spodenki Realu Madryt

2) Nic długo nie przychodziło, więc zacząłem szukać po necie informacji na temat tego sklepu. Okazało się, że to jest przekręt

3) Dwa tygodnie temu niespodziewanie przyszła część przesyłki (koszulka). Co prawda poślizg pół roku + niepełna przesyłka to trochę słabo, ale ja i tak już dawno zdążyłem się pogodzić ze stratą kabony więc miła niespodzianka ;)

4) Dzisiaj, na dwa dni przed świętami :D, przyszła kolejna paczka. Akurat przed świętami zamawiałem trochę rzeczy w necie, więc ta paczka przyszła razem z innymi (zakamuflowała się :P) i tym sposobem znowu mnie zaskoczyła i to podwójnie, bo okazało się, że przysłali więcej niż zamawiałem :). Oprócz wspomnianych spodenek Realu Madryt dostałem także koszulkę reprezentacji Hiszpanii oraz gacie :D. No i tradycyjna, staranna wiadomość ;)

Seria hashtagów, bo mam takie widzimisię: #tylewygrac #swietujzlordem #kiciochodbiera #lordzawszewychodzinaswoje #hatersgonnahate #nienawistnibedanienawidzic #paczka #wykopoczta #titoniechginie

Limit tagów wykorzystany na tydzień ()
L.....d - No nie wierzę! :D Afery #pilkasklep kontynuacja... ale jaka pozytywna :D 

...

źródło: comment_WIKOiMsBaC2uDIZTPqMl2DeTMfVJfWLe.jpg

Pobierz
  • 20
@iniekcja: Pisałem do tych #!$%@?ów że jak nie przyjdzie w ciągu 3 dni przesyłka lub zwrot kasy to zgłaszam sprawę na policję, coś tam ściemniali i przepraszali, dali w ramach rekompensaty rabat u niech w sklepie na kolejne rzeczy (oczywiście nie skorzystałem ;) ) i faktycznie miałem zamiar to zgłosić na policję, ale długo nie miałem czasu a potem o tym zapomniałem. Nie wiem co to Testoviron, ale boję się sprawdzać