Wpis z mikrobloga

@maciek55: @muffman: @mtroyan: @Zero: Jeżeli scrolle były kupione z shackowanego paypala lub konta tibii to jest realna szansa na bana ale tylko w tym przypadku jeżeli każdy scroll ma nadany unique id i później sprawdzane by było poprzez trade log kto komu to dał i kto użył. Jest to możliwe ale wątpię by ktoś z cip się w to bawił. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
@maciek55: @muffman: @mtroyan: @Zero: @vomar:

Wiadomosc od pracownika CipSoft: "As long as you pay the Premium Scroll ingame (market or safe trade), you are on the safe side. The payment for the Premium Scroll will stay connected to the player who bought the Premium Scroll. In case, he makes a chargeback, his account will be suspended and not yours."

Takze spijcie spokojnie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@maciek55: @Zero: @vomar: @muffman: @mtroyan: @survivor: Wróciłem :) Musiałem zablokować wykop, ze względu na to, iż musiałem się uczyć. Scrolle jak już mówiłem, były od sprzedawcy na allegro z którym się umówiłem na taką cenę 19 zł za jeden.. Chyba już wciąż będę tutaj na wykopie kojarzony z jakimś oszustem dlatego, że chciałem pomóc...
  • Odpowiedz
  • 0
@maciek55: @Zero: @vomar: @muffman: @mtroyan: @survivor: Wróciłem :) Musiałem zablokować wykop, ze względu na to, iż musiałem się uczyć. Scrolle jak już mówiłem, były od sprzedawcy na allegro z którym się umówiłem na taką cenę 19 zł za jeden.. Chyba już wciąż będę tutaj na wykopie kojarzony z jakimś oszustem dlatego, że chciałem pomóc...


@Bunis: ok, spoko mnie tylko zaciekawiło zamknięcie konta przez ciebie. Dobrze
  • Odpowiedz
@maciek55: @vomar:

A co tu sie mialo jeszcze wyjasniac, zeby byc spokojnemu, bo "moze z nielegalnego zrodla pacc scrolle" (lub cos w tym sensie). Napisalem wyzej, ze gdyby nawet, to nikt z was by nie stracil tego pacca i nic nie staloby sie dla konta ;p
  • Odpowiedz