Wpis z mikrobloga

@hellsmash86: nie o to mi chodzi tylko poprostu mam bol na to jak ludzie sa nią zachwyceni nie chodzi mi o pieniadze fajnie niech sobie zarabia wiadomo jak umiesz cos sprzedac to sprzedawaj do bolu tylko naprawde jest milion ciekawych fotogorafow i fotografi a ludzie sa zachwyceni monotonia
@furek12: Są różne gusta - nic nie poradzisz. Mnie podobają się znacznie skromniejsze zdjęcia, w których nie wiele jest poprawianego w postprocesie. Jej klientom najwyraźniej przypadły do gustu tak przesycone foty.
@misiekem: Stuleja widze :) Nie nie mam kompakta ostatniego dostalem na komunie , obecnie skromnie D90 body obiektywow kilka i nie uwazam sie za fotografa bo robie to tylko dla hobby . poprostu wyrazilem bol dupy
@furek12: Nie wiem co ma stuleja do dobrych fotografii. Dziewczyna na prawdę daje radę, a Ciebie boli dupa o nie wiadomo co. Pokaż jakieś swoje foty, skoro te są takie słabe. Ps: Na szybko nie zauważyłem, żeby jakiekolwiek tło było marnie wklejone.
@furek12: Okej, czyli mówimy o fotach na moście. Nic tam kurde nie jest wklejone - to primo. A sekundo - uj mnie obchodzi kto na co dzień przesiaduje. Zrobił za fajne tło, niebieskie barierki kontrastują z resztą tła. Zamiast wyrażać bóle dupy to wyjdź i porób zdjęcia.