Wpis z mikrobloga

@Hagen: Niczego już tutaj nie rozumiem. Ciągle ktoś mi pisze Nemka troll, ale gdzie ona trolluje? Jak? Dlaczego hayley usunęla konto? O co w ogóle chodzi? Czy ktoś móglby nam niewtajemniczonym opisać to tak w trzech akapitach?
  • Odpowiedz
@Ryu: Jak się dzisiaj próbowałem dowiedzieć, o co chodzi z tym trollowaniem Nemki, to usłyszałem, że się wywyższa. Na żadne inne pytania nie uzyskałem odpowiedzi. Czyli najzwyczajniejsze dziecinne wojenki.
  • Odpowiedz
@Ryu: No właśnie, bo za dużo wątków się porobiło. Z tego co udało mi się tylko ustalić to cooffee konto usunął, bo podał tam jakieś dane. Ten cały okulista je rozpowszechnił za co zgarnął perma. Hayley to nie mam pojęcia. A nemka to się obija o całą historię, ale nie doszłem jaką spełnia rolę.
  • Odpowiedz
@Hagen: Czyli szczerze mówiąc wiemy na obecną chwilę dokladnie to samo. :)

@TellMeMore: A to w takim razie wygląda mi na taką modę, która jeszcze bardzo niedawno byla wyjątkowo popularna na Wykopie. ,,Nie lubię cię, lub nie podoba mi się to co piszesz, więc nazywam cię trollem." Ale to gdybanie tylko.
  • Odpowiedz
@Blaskun: @Hagen: No o Nemkę się cała sytuacja rozchodzi. Jest ekipa, która uważa, że ona trolluje, ale nie potrafią w żaden sposób tego udowodnić. Widocznie ich to denerwowało, więc w ruch szły inwektywy.

Swoją drogą, nienawidzę chorób. Gorączka daje +10 do orientowania się w sprawach wykopu :P
  • Odpowiedz
@TellMeMore: Trolujje? Jak? No to już Ci tłumaczę jak. Np w kłótni z kofikiem napisała "cooffe jego mać", co miała na myśli wszyscy wiedzą, ona tak składa zdania, że odbiorcę to drażni, działa jemu na nerwy, a ona ma radochę. Tylko, że jeszcze nie pisała w taki sposób do adminów, a jeśli napisze to wtedy dostanie perma.
  • Odpowiedz
@TellMeMore: A to teraz wszystko jasne. I widzisz, mnie nie było z półtorej godziny, i takie coś się dzieje. Za niedługo jak zniknę na dłużej to cały wykop zlikwidują, i nic nie będę wiedzieć:)
  • Odpowiedz
@UkradliMiPuzzle: Coffee też puściły nerwy i zaczął nieźle jechać :)

Zresztą po sprawie ze srajfonami ludzie zaczęli jechać po Nemce, a że ona się nie daje i też potrafi się odgryźć, to zaczęli wyzywać ją od trolli. Ona broniła tylko swojego zdania, a gimbaza zaczeła ją wyzywac od nowej Asi itp.
  • Odpowiedz
@UkradliMiPuzzle: W sumie odgryzanie się w kontaktach z kofim mnie średnio interesuje, bo oboje siebie traktowali tak samo. Hejtowanie Apple'a widziałem, kłótnie też, zapytania o powody zakopów na mikroblogu - fakt, to było irytujące, ale nie nazwałbym tego celowym trollowaniem. A cooffee jeszcze niedawno zachowywał się identycznie, a teraz doszło jeszcze perfidne trollowanie Nemki.
  • Odpowiedz
Ja mogę tylko żalować, że wieczorem mi się przysnęlo i jak wstalem to już nie mialem gdzie pójść sobie po piwo. Inaczej to bym teraz sobie siedzial i calą tę modę na sukces czytal z jakąś mocną lomżą w ręku. :)
  • Odpowiedz