Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki odpowiedzcie mi na jedno pytanie :

Dlaczego Polacy widząc jak mocno Nasze Państwo zostało zniszczone przez ostatni czas dalej głosują na to samo gówno? Przecież niczego nie zmieni ta sama ekipa, a skoro przez ostatni czas było źle to może trzeba coś z tym zrobić? A przy okazji o mam w #pracbaza jednego ziomka, który zawsze znajdzie dobry argument na to żeby głosować na PO. Jutro postaram się to wszystko spisać. Będzie ktoś na tyle dobry i pomoże znaleźć kontrargumenty?

#pytanie #kiciochpyta #polityka #wszedzieidioci

  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DominiqueLarrey: już jutro wpisze te brednie.

@WinyI: nie spodziewałem się :<

@PatologiiZew: zgodzę się, ale czy nie można by w końcu się ruszyć? Pomiędzy tym co jest do jakiejś wielkiej rewolucji bądź buntu narodu jest długa droga. Wcześniej dobrze by było chociaż spróbować.
  • Odpowiedz
Ludzie wytresowani. Teraz np jednym oknem oglądam festiwal w Opolu i takiej propagandy nie powstydziłaby się komuna. Czubówna czyta teksty o tolerancji (a rzecz się dzieje na festiwalu piosenki, dla przypomnienia). A w przerwach konferansjerzy wygłaszają dialogi typu "- z jakim kolorem kojarzy Ci się PRL, Basiu?

- z szarym. A teraz mamy wszystkie kolory i wolność..."

Ohyda, ale pewnie działa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@frytex2:

@PatologiiZew:

@DominiqueLarrey:

Chciałbym zacząć zwalczać debilizm u mnie w pracy. Jest taki ziomek z IT który chyba by wylizał dupe całej partii PO. Muszę spisać wszystko co powiedział i uwiecznić. A potem #!$%@?ć mu konkretnymi argumentami.

Tak na sam początek:

Mówi, że jest katolikiem i głęboko wierzy. Do tego twierdzi, że dwóch gejów którzy chcą adoptować dzieci to nie jest nic złego. Zmiana płci to też spoko, #!$%@?
  • Odpowiedz
@yodaa1: do samej zmiany płci nic nie mam, problem jest w momencie gdy takie osoby jak Grodzka dostają się do sejmu promując się nie własną wiedzą polityczną, a faktem obcięcia sobie tego i owego. Grodzkie to robiło, więc i powinno być świadome, że będzie teraz uważane za dziwadło, a nie normalnego posła.

Adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne - ogólnie też nic do tego nie mam, ale trzeba się kierować dobrem dzieci,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BongoBong: zaczynając od małych rzeczy:

Cytując @Gamxx

konstytucja konstytucją, ale sianko musi się zgadzać: ministerstwo szkolnictwa zapowiedziało, że mimo niezgodności ustawy z konstytucją, opłaty za 2 kierunek w tym roku będą obowiązywały, a ci którzy je już wnieśli - pieniędzy nie odzyskają.


Nie czujecie dumy? Żyjemy w państwie, w którym rząd tworzy prawo, które jest niezgodne z prawem, a później to prawo utrzymuje. i mówi o tym otwarcie :3 przecież to
  • Odpowiedz
@yodaa1: W każdym normalnym kraju po stwierdzeniu niezgodności prawa z Konstytucją ma się jakiś czas na dostosowanie go. Może nie jest to najbardziej fortunna decyzja, może nie jest rewelacją dla obywateli, ale czy to oznacza zniszczenie państwa?

Zadłużenie? Nie jest wysokie w porównaniu z krajami z którymi chcemy się porównywać.

W jaki sposób dokonało się zniszczenie Polski?
  • Odpowiedz
@yodaa1: bo do "pierwszego" jeszcze można kredyt wziąć, a nie można dopuścić żeby wygrał Kaczor, bo Nostradamus przepowiedział, że jak kaczka do władzy dojdzie to się skończy świat.
  • Odpowiedz