Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@?... Przed chwilą chciałem wejść na stronkę prywatnej poradni medycznej, i co? I dupa bo "this site is haked by dr. Alaban". Żadne tam info, że go otruli w tej poradni czy coś. Po prostu "jestę hakierę i przejmujem tom strone!1!!!111one". Po co taka gnojówka w ogóle żyje? W tej chwili stronka jest w ogóle nie dostępna http://www.luxmed.pl/

Poniżej jest okolicznościowa przerobiona pasta. Admini i inne wrażliwe osoby proszone są o nie czytanie tego.

A #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JESTEM WIELCE HARDKOROWY HAKIER NAJLEPSZY NA ŚWIECIE. ZROBIE SOBIE COŚ NA KOMPIE, ALE NIC CIEKAWEGO TYLKO #!$%@?. JESTEM LEPSZY BO UMIEM ZHAKOWAĆ STRONKI INTERNETOWE, A WY CO NADAL GRACIE W GIERKI ALBO PISZECIE PROGRAMIKI NA ANDROIDA? JA WŁAMUJĘ SIĘ NA UŻYTECZNE STRONKI, NIE POTRZEBUJĄ ŻADNYCH MOCNYCH ZABEZPIECZEŃ TO SIĘ WŁAMUJĘ. GDYBY ZABEZPIECZENIA BYŁY JESZCZE SŁABSZE TO #!$%@?ŁBYM SWÓJ KOMPUTER WE WSZYSTKIE PORTY, TAKI BYŁBYM PODNIECONY. ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE HAK3RSTWO I NISZCZENIE STRON KTÓRE MOGĄ KOMUŚ POMÓC. ROZUMIEM ZHAKOWAĆ STRONĘ JAKICHŚ #!$%@? ALBO FBI, ALE STAĆ SIĘ #!$%@?Ą DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI OBEJŚCIA LAJTOWYCH ZABEZPIECZEŃ? POCI CI SIĘ OBWISŁY BRZUCH, PRYSZCZE CI PULSUJĄ I KAPIE CI Z NOSA. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ #!$%@?.

#boldupy ##!$%@? ##!$%@? #hakier ##!$%@? #pasta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach