Wpis z mikrobloga

Witam. Składałem dzisiaj układ stabilizatora napięciowego i na jednej z diod doszło do poważnego przebicia - poszedł z niej czarny dym. Czy mogło być to spowodowane źle dobranym prądem na bramce jednego z tranzystorów bipolarnych?

-------------------------------------------------------

Intel Core i5-3350P 3,10 GHz

6 GB RAM

Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB
Szab - Witam. Składałem dzisiaj układ stabilizatora napięciowego i na jednej z diod d...

źródło: comment_TbMx58eOux4W1JO3AAtDTAjSyZk1SnJC.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@zerozero7: Ehh zawsze znajdzie się jakiś pajac, który odpowiada na posty sprzed 3 lat. Człowieku zobacz na datę!

____________________________________

"Tylko dwie rzeczy są nieograniczone, Wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego to nie jestem pewny" Albert Einstein
  • Odpowiedz
@Szab:

wklejam rysunek poglondowy jak to powinno wyglondac, prawdodpodobnie zapomnailes podpiońc pod mase a na tym drugim zwierasz styki Va z U8 mam nadzieje że oznaczenia jasne pamietaj rzeby nie dawac powyrzej 120mA bo bedzie powturka ja robilem identyczny do mojej automatycznie podswietlanej wysówanej szuflady w warsztacie jak nie rozumiesz oznaczen to sie lepiej nie bierz aha jeszcze mozesz wstawic szegowo WRXMANDJA173562128 o takich para metrach:

Przełączniki regulacji wzmocnienia (0,7V ; 1,0V ;
p.....k - @Szab: 

wklejam rysunek poglondowy jak to powinno wyglondac, prawdodpodobn...

źródło: comment_wUclHQea1gm5F0LL1vS8cxxBzmv0J9fb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz